email-marketing

استراتژی های مورد استفاده در ایمیل مارکتینگ محصولات برند

نویسنده :

ضحی بنام

۹۶/۰۲/۰۴

۱۳:۴۳

تبلیغات محصولات برند و مارک دار همیشه به صورت آفلاین انجام میشود . اما اگر همین محصولات را به صورت آنلاین و ایمیل مارکتینگ انجام بدهیم چطور ؟ درست است : هم بازدید کننده خوبی برای وبسایت جذب کرده ایم و هم از طریق ایمیل مارکتینگ  فروش بیشتر محصول کمک کرده ایم . در ادامه همراه با سارین وب باشید .

در این مقاله سعی داریم تا بهترین استراتژی های مورد استفاده در ایمیل مارکتینگ برای محصولات برند را برای شما بیان کنیم .

مسابقه یا تخفیفات ویژه را در نظر بگیرید :

مردم به دنبال مارک و برند هستند . خب اگر این مارک و برند رو شما با مسابقه یا یک تخفیف ویژه در خرید درآمیزید به قطع یقین موفق خواهید بود !سعی کنید مسابقات را درون وبسایت خود قرار دهید و این نکته را در نظر داشته باشید که طراحی سایت شما مرتبط با برند مربوطه باشد .
 

ارزش هایی را به کاربران خود انتقال دهید :


درون ایمیل هایی که برای کاربران ارسال میکنید ، حتما معلوم کنید که چه چیزی را دقیقا میخواهید به کاربر منتقل کنید ؟ بله منظورم دقیقا ارزش است !

شما چه ارزشی را برای کاربری که قرار است از شما خرید کند قرار میدهید ؟

از تصاویر جذاب غافل نشوید ؟!!

یکی مشکلاتی که در کمپین های ایمیلی به وفور یافت میشود ، استفاده از متن های بسیار بلند است . هر چند متن شما کامل و جذاب باشد اما طولانی ، میتواند ضربه مهلکی را به فروش محصولات شما بزند .

تصاویر بهترین جذابیت برای کاربران است ، سعی کنید از تصاویری استفاده کنید که جذابیت بیشتری به کار میدهد و باعث میشود بهتر برروی محصولات و فروش آنها تمرکز کنید .


طراحی کمپین ایمیل مارکتینگ خود را به بهترین نحو انجام بدهید :

ایمیل مارکتینگ به تنهایی جوابگویی نمیکند ! بلکه طراحی لندیگ پیج به بهترین نحو و رعایت نکات مربوط به سئو ، طراحی سایت و رابط کاربری نیز بسیار میتواند تاثیر گذار در فروش محصولات باشد .

برای طراحی سایت حرفه ای و کمپین های تبلیغات ایمیل مارکتینگ با تیم سارین وب در ارتباط باشید .

دیدگاه ها

برای این نوشته تا کنون دیدگاهی ثبت نشده