کلمات کلیدی : مفرد یا جمع؟ کدامیک ؟

نویسنده :

ضحی بنام

۹۶/۰۲/۰۷

۱۰:۳۳

‫وقتی که میخواهیم از کلمات کلیدی برای بهینه سازی و سئو در طراحی سایت استفاده کنیم همیشه این سئوال برای مدیران وبسایت ها پیش می آید که کلمات کلیدی را به صورت مفرد به کار ببریم یا جمع ؟ و کدامیک بیشتر تاثیر گذارتر خواهد بود .

آژانس های تبلیغات کلیکی و سیستم ادوردز گوگل به شما پیشنهاد کلمه کلیدی مفرد را میکند . در ادامه به این موضوع بیشتر میپردازیم  . همراه با سارین وب باشید .

برنامه ریزی برای کلمه کلیدی :

تحقیقات به دست آمده از سئو انجام شده میان بسیاری از وبسایت های مورد هدف ، به این نکته اشاره دارد که اضافه کردن کلمات کلیدی به صورت مفرد نرخ تبدیل بیشتری نسبت به کلمات کلیدی جمع دارد . به این صورت که کمک میکند تا با رقابت میان رقیبان خود در کلمات کلیدی ، به خوبی دیده شوید . البته سئو و بهینه سازی داخلی وبسایت نیز تاثیرات به سزایی در این موارد دارد .

برای بررسی ایده های مسافرتی ، مردم کلمه تور را به صورت جمع می نویسند. وقتی که مردم در تصمیم گیری های خود ثابت قدم تر هستند به دنبال گزینه ای مشخص میگردند و از حالت مفرد استفاده می کنند. تورهای ترکیه نوروز ۹۶ نشان میدهد که آنها تصمیم دارند برای گردش به ترکیه سفر کنند ولی به دنبال گزینه های سفر هستند، بنابراین هیچ پاسخ مشخصی برای این پرسش وجود ندارد. بنابراین شما باید از هر دو حالت استفاده کنید. وقتی که محتوایتان عمومی تر است از حالت جمع استفاده کنید وقتی که در حال ارائه محتوای مشخصی هستید بهتر است از حالت مفرد استفاده کنید. به این صورت شانس اینکه سایت شما با عبارت جستجو بهتر ‫تطابق پیدا کند بیشتر میشود، همچنین نمایش را در ابتدای چرخه جستجو و ‫در پایان این چرخه افزایش دهید و یک سئو فوق العاده رو تجربه کنید.

برای طراحی سایت حرفه ای و سئو و بهینه سازی سایت با تیم سارین وب در تماس باشید .

 

دیدگاه ها

برای این نوشته تا کنون دیدگاهی ثبت نشده