اشتباهاتی که در سئو میتواند باعث شکست در کسب و کار ها شود

نویسنده :

ضحی بنام

۹۶/۰۳/۱۰

۱۰:۲۵

همه ما میدانیم که کاربران از طریق موتور های جستجو به وبسایت شما مراجعه میکنند . اگر وبسایت شما سئو نباشد میتوان گفت که بازار هدف خود را از دست داده اید . اما استراتژی هایی در سئو وبهینه سازی وجود دارد که اگر انها را به طور درست به کار نگیریم میتواند ضربه مهلکی را به وبسایت و کسب وکار وارد کند . در ادامه همراه با سارین وب باشید .
اما همیشه همه چیز در سئو خوب پیش نمی رود؛ اشتباهاتی در سئو وجود دارد که نه تنها دغدغه کاربران است بلکه ذهن توسعه دهندگان و شرکت های شناخته شده سئو را نیز به خود مشغول کرده است. در این میان برخی از اشتباهات سئو هستند که آثار مخرب بیش تری نسبت به سایر خطاهای ممکن به دنبال دارند. برخی از این خطاها را در ادامه می خوانید.

 

محتوا و لینک بیلدینگ ارتباط مستقیم با رنک وبسایت دارد :

سعی کنید محتوای شما کپی نباشد ، خود را به جای کاربر بگذارید اگر عنوانی را در موتور جستجو سرچ کنید و ببنید با نتایج مشابه روبه رو شوید : کدام یک را انتخاب میکنید ؟؟ به کدامیک اعتماد میکنید ؟

البته گوگل با الگوریتم پیشرفته خود و هوش مصنوعی به کار رفته در موتور جستجو اش مطالب معتبر را از کپی تشخیص داده  وبهترین منبع را به کاربر پیشنهاد میدهد .

مطالبی که به صورت کپی هستند تاثیر بسیار منفی در رویکرد و عملکرد وبسایت میگذارد و شامل جریمه موتور های جستجو میشود . اگر میخواهید تا روند طبیعی و روبه روشدی را برای وبسایت و کسب و کار انلاین خود داشته باشید دروهله اول توجه به تولید محتوا بسیار مهم است و در کنار آن رسیدگی به سئو و بهینه سازی در طراحی سایت و کل سایت میتواند تاثیر مثبت بگذارد .

برای طراحی سایت حرفه ای و سئو و بهینه سازی با سارین وب در ارتباط باشید .

دیدگاه ها

برای این نوشته تا کنون دیدگاهی ثبت نشده