social-network-illustration

چگونه با شبکه های اجتماعی میزان مخاطبین سایت خود را افزایش دهیم ؟

نویسنده :

ضحی بنام

۹۶/۰۲/۰۷

۱۱:۵۳

در دنیای دیجیتال امروزی و کسب و کار های نوپا ، برای اینکه بتوانیم یک کسب و کار موفق راه اندازی کنیم باید به تمامی موارد آن آگاه باشیم . در این مقاله، راه هایی برای افزایش میزان مخاطبین وب سایت با استفاده از رسانه های اجتماعی وجود دارد . با سارین وب همراه باشید .

 

1.لاگین شدن با حساب شبکه اجتماعی :

کاربران امروز عصر دیجیتال تنبل تر از آن هستند که بخواهند در هر وبسایت ثبت نام کنند . انها به دنبال وبسایت هایی هستند که بتوانند با حساب کاربری گوگل ، یوتیوب ، فیس بوک ، اینستاگرام لاگین کنند و بتوانند کار های خود را انجام بدهند . پس به فکر اضافه کردن گزینه لاگین با شبکه های اجتماعی در طراحی سایت خود باشید .

2.محصولات خود و پرداخت آنلاین خود را به قلب شبکه های اجتماعی هدایت کنید :

درمورد اول اشاره کردیم که لاگین شدن با شبکه های اجتماعی امری غیر قابل انکار است  .خب اگر شما محصولات خود را بتوانید به گونه ای در وبسایت خود قرار دهید که کاربران با لاگین شدن از طریق شبکه های اجتماعی بتوانند خرید خود را انجام دهند ، به جرئت میتوانیم بگوییم که در این مورد هم گوی برنده را شما ربوده اید.

3. اجازه دهید برند شما به اشتراک گذاشته شود تا قابل اعتماد شوید :

مشتریان وب سایت از خرید کردن از وب سایت هایی که به آن اعتماد ندارند، واهمه دارند. شما می توانید با استفاده از رضایت نامه های مشتریان پیشین خود، این ترس را از آن ها دور کنید.

رضایت نامه مشتریان وب سایت، تاکتیک بازاریابی خوبی برای آسوده کردن خیال مخاطبین و مشتریان وب سایت است. به عبارت دیگر، شاید آن ها در ابتدا نسبت به خرید از وب سایت دچار شک و شبه شوند، اما زمانی که با گزینه های رسانه اجتماعی در وب سایت شما برخورد کنند، راحت تر می توانند به خرید کردن از سایت ادامه دهند.

می توانید از مشتریان وب سایت خود که از تجارت شما تجربه های شگرفی را به دست آوردند، بخواهید تا این تجربه را به دوستان و آشنایان و اطرافیان خود به اشتراک بگذارند. به این ترتیب است که افراد بیشتری وب سایت و تجارت شما را شناخته و به خرید از سایت شما ترغیب می شوند.

در هر صورت، این رضایت نامه های مشتریان پیشین می تواند بر میزان مخاطبین سایت تاثیر بگذارد. زیرا مردم بیشتر تمایل دارند تا از محصولات و یا وب سایت هایی خرید کنند که افرادی از قبل، تجربه های مثبتی از آن ها به دست آورده اند.

علاوه بر این که وجود گزینه های شبکه اجتماعی در وب سایت باعث می شود تا افراد بیشتر به وب سایت شما راه یافته و ترغیب به خرید کردن شوند، این امر باعث می شود تا این افراد به خواندن و جستجوی سایر محتوای وب سایت تان نیز جذب شوند.

نظر شما درمورد این مقاله چیست ؟ با سارین وب در میان بگذارید .

جهت طراحی سایت حرفه ای و طراحی سایت شرکتی با سارین وب تماس بگیرید .

 

دیدگاه ها

برای این نوشته تا کنون دیدگاهی ثبت نشده