سئو و قصه الکسا

نویسنده :

ضحی بنام

۹۶/۰۲/۰۷

۱۰:۳۴

وبسایت الکسا ، از پروژه های شرکت آمازون است که وظیفه ارائه آنالیز جامع از وبسایت های موجود در سراسر دنیا و کشورها را دارد . در ادامه قصد داریم تا رابطه سئو با این وبسایت مهم و محبوب را بررسی کنیم . در ادامه همراه با سارین وب باشید .

 

انجام سئو و بازه زمانی جهت کسب رتبه در الکسا

وبسایت هایی که هرروز در بستر اینترنت بارگذاری و راه اندازی می شوند ، نیاز به اعتبار سنجی و رتبه دهی دارند . وبسایت الکسا ، مرجع جهانی تمامی وبسایت هاییست که در دنیا درحال استفاده هستند .

هر وبسایتی ، در این سامانه یک صفحه منحصر به فرد دارد که رتبه جهانی ، و رتبه کشوری آن قابل نمایش است . اصولا وبسایت هایی که با رتبه زیر 10 هزار هستند وبسایت های پربازدید و محبوب به حساب می آیند .

در این صفحه اطلاعات دیگری از قبیل bouncerate , daily page per view , daily time نیز به چشم میخورد .

که هرکدام از اینها نمایانگر اطلاعات جامعی هستند .

bouncerate نشان میدهد که وبسایت شما چقدر ضریب دررو کاربر داشته . فرض کنید که وبسایتی اموزشی دارید ، و کاربران تنها به وبسایت شما یک دقیقه نگاه میکنند و میروند ، این یعنی ضریب دررو کاربر شما زیاد است . یعنی کاربر برای وبسایت شما ارزش قائل نیست و باید در طراحی سایت و سئو و بهینه سازی ان تجدید نظر کنید .

daily page per view نشان دهنده تعداد صفحات بازدید توسط کاربران در روز از وبسایت شماست که هرچه بیشتر باشد بهتر است .

daily time نشان دهنده میزان زمان ماندن کاربران در وبسایت شماست که به صورت دقیقه و ثانیه نمایش داده میشود که هرچه بیشتر باشد نشان دهنده میزان محبوبیت و غنی بودن محتوای شماست .

برای طراحی سایت و سئو  وبهینه سازی با سارین وب تماس بگیرید .

دیدگاه ها

برای این نوشته تا کنون دیدگاهی ثبت نشده