ایمیل مارکتینگ چیست و تا چه حد مهم است ؟

نویسنده :

ضحی بنام

۹۶/۰۱/۲۸

۲۲:۵۶

ایمیل یکی از روش های قدیمی و موثر در ارتباط گیری و ارسال پیام به حساب میآید . با وجود شبکه های اجتماعی و مسنجر های موبایلی پرسرعت در انتقال اطلاعات ، اما هنوز بهترین روش برای اطلاع رسانی از طریق اینترنت همان ایمیل است .اما به راستی ایمیل مارکتینگ چیست ؟ و چه کاربردی برای یک کسب و کار آنلاین دارد ؟ در ادامه همراه با سارین وب باشید .

ایمیل مارکتینگ چیست؟

ایمیل مارکتینگ یک روش مستقیم بازاریابی است که در آن به واسطه ایمیل ، اطلاعاتی درباره محصولات و خدمات خود به مخاطبانمان ارائه می‌دهیم . البته ایمیل‌ها معمولا اهدافی را دنبال می‎کنند که عبارتند از:

بگذارید اینطور برای شما توضیح دهیم :

باوجود اینترنت و آنلاین بودن گستره عظیمی از کاربران در این فضا ، بهترین موقعیت برای تبلیغات و نشان دادن قابلیت های کسب وکار استفاده از اینترنت است . از هر 10 کاربری که وارد این فضا میشود حدود 8 نفر دارای ایمیل هستند . پس اگر بخواهید محصولی را تبلیغ کنید بهترین راه تبلیغ آن محصول ، استفاده از ایمیل مارکتینگ است .

 

لازمه های موفقیت در ایمیل مارکتینگ چیست ؟

برای موفقیت های هرچه بیشتر در ایمیل مارکتینگ و بهره وری بالا ، لازم است تا یک استراتژی درست و صحیح از نحوه بازاریابی محصول خود از طریق ایمیل تدوین کنید . یعنی بدانید که محصول شما از چه طریقی تبلیغ و از چه  طریقی به فروش میرسد .

استفاده از لندینگ پیج ( صفحات فرود )

کاربران شما بعد از دریافت ایمیل باید به صفحه ای هدایت شوند که محصول شما در آن توضیحات بیشتر و جامع تری برایشان داشته باشد و نهایتا توضیحات محصول و نحوه پرداخت  ودریافت محصول .

متن جذاب و کوتاه

افرادیکه ایمیل خودشان را چک میکنند ، بیشتر به عنوان ایمیل های خوانده نشده توجه میکنند ، اگر نظر انها جلب شد انرا باز کرده و میخوانند . سعی کنید تیتر ایمیل خود را به صورت جذاب تدوین کنید و متن ایمیل خود را بسیار کوتاه ، جامع و بدون اغراق قرار دهید . بگذارید کاربر بتواند در مورد محصول شما ، تصمیم نهایی را بگیرد .

پس تصمیم نهایی و در نهایت خرید کاربر بستگی به شما دارد !

برای طراحی لندینگ پیج و طراحی سایت با تیم سارین وب در ارتباط باشید .

دیدگاه ها

برای این نوشته تا کنون دیدگاهی ثبت نشده