با طراحی سایت های معرفی آشنا شوید

نویسنده :

ضحی بنام

۹۶/۰۵/۲۸

۰۹:۲۳

تا کنون با انواع طراحی سایت در سارین وب ، آشنا شدیم . در این  مقاله قصد داریم تا شما را با طراحی سایت های معرفی  و ویژگی های آنها آشنا کنیم . در ادامه همراه با سارین وب باشید .

در مقالات قبلی به شرح ویژگی طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت خلاقانه ، طراحی سایت خبری ، طراحی سایت معرفی ، پرداختیم . حال نوبت به معرفی طراحی سایت معرفی میرسد .

 ویژگی های طراحی سایت معرفی چیست ؟

معمولا طراحی سایت های معرفی ، مثل طراحی سایت خلاقانه ویژگی پیش فرضی ندارند و طبق نیاز و خدماتی که قرار است در وبسایت ارائه شود با این تفاوت که طراحی سایت های خلاقانه بیشتر برای تیم های استارتاپی است اما طراحی سایت معرفی بیشتر برای کسب و کار های با ماهیت ارائه خدمات و سرویس به صورت انلاین و یا حضوری است .

 

چه کسب و کار هایی نیاز به طراحی سایت معرفی دارند ؟

همانطور که در بالاهم ذکر کردیم ، کسب و کار های باماهیت ارائه خدمات به صورت آنلاین و حضوری نیاز به این دسته طراحی سایت دارند . کسب و کار هایی مانند : رستوران ها ، نیازمندی ها و آگهی آنلاین ، اتوماسیون ، آژانس ، املاک ، باشگاه ورزشی ، بازی آنلاین ، فیلم و موزیک ، گالری ، گردشگری ، مرکز خدماتی ، هتل اماکن ، اقامتی جزو این دسته حساب میشوند .

برای طراحی سایت معرفی ، سئووبهینه سازی سایت با تیم سارین وب درتماس باشید .

دیدگاه ها

برای این نوشته تا کنون دیدگاهی ثبت نشده