بهینه سازی سایت بعد از طراحی سایت بسیار مهم است

نویسنده :

ضحی بنام

۹۶/۰۸/۰۹

۰۹:۵۰

شاید برای شما سوال باشد که بعد از طراحی سایت چه چیزی اولویت دارد ؟ بله درست است ! بهینه سازی سایت مهم ترین مسئله بعد از طراحی سایت به شمار می آید . در این مقاله قصد داریم تا شما را عوامل بسیار مهم بهینه سازی برای سایت آشناکنیم . در ادامه همراه با سارین وب باشید .

چرا باید به  بهینه سازی برای موتورهای جستجو فکر کنیم ؟در ادامه به برخی موارد مهم آن اشاره میکنیم :


- برتر بودن در نتایج جستجو مشتری های زیادی را به دیدار از وب سایت شما دعوت میکند.
- ۸۷ در صد تمام بینندگان شما از یک صفحه یک وضعیت دارند.
- ۹۱ در صد از کاربران اینترنت از موتورهای جستجو استفاده میکنند.
- طبق آخرین تحقیقات بیش از ۲۵۰ میلیون جستجو در روز در کشور انگلیس انجام میگیرد.
- ۷۳ در صد معاملات آنلاین به وسیله موتورهای جستجو آغاز میشود.
- 4.2 بیلیون از وب سایت با هم بر سر رقابت پول هستند، اما واقعیت این است که فقط کسری از یک درصد به صفحه اول می رسند !
بهینه سازی موتور جستجو (Search Engine Optimization) که به اختصار SEO نامیده می شود، اصطلاحی است که این روزها به وسیله سایت های فعال در تجارت الکترونیک و به تازگی در تمامی سایت ها حتی خدماتی به طرز گسترده ای بعد از طراحی سایت مورد استفاده قرار می گیرد.

در طی چند سال گذشته یا چیزی همین حدود، موتورهای جستجو پر استفاده ترین ابزار اینترنتی برای پیدا کردن سایت هایی هستند که کاربر نیاز دارد به آنها مراجعه کند و محصولات، خدماتی یا اطلاعاتی که ممکن است مورد نیاز وی باشد را به دست آورد.چه کسانی به سئو احتیاج دارند؟ آیا باید بعد از طراحی سایت به فکر آن بود ؟


هر وب سایتی که به سوی تجارت و بازرگانی حرکت میکند، باید صفحات وب خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کند. که البته این روند بعداز طراحی سایت مناسب با موضوع کسب و کار انجام میشود .
هدف نهایی یک وب سایت جلب کاربران اینترنتی میباشد، و مطالعات نشان داده است که پهنه عظیمی از کابران اینترنتی وب سایت ها را در موتورهای جستجوی پیدا کرده اند.
نیاز به طراحی سایت دارید ؟ با مشاورین سارین وب در ارتباط باشید و درخواست مشاوره کنید . جهت دریافت مشاوره با شماره تلفن های بالای سایت تماس بگیرید و درخواست مشاوره کنید .

طراحی سایت ، سئو و بهینه سازی سایت خود را با سارین وب تجربه کنید .

دیدگاه ها

برای این نوشته تا کنون دیدگاهی ثبت نشده