هرگز مخاطبین تلفن همراه وبسایت خود را فراموش نکنید

نویسنده :

ضحی بنام

۹۶/۰۲/۰۷

۱۱:۵۱

در دنیای دیجیتال امروز که همه چیز تحت تسخیر موبایل های هوشمند هستند ، وبسایت ها نیز باید به گونه ای طراحی بشوند تا در این گجت های هوشمند به درستی نمایش داده شوند . در ادامه همراه با سارین وب باشید .

                                                                            

1. طراحی واکنشگرا برای گجت های هوشمند :

طراحی واکنشگرا ، یکی از اصول طراحی سایت برای سایت ها به شمار میرود . طراحی واکنشگرا به تکنولوژی در طراحی سایت گفته میشود که به گونه ای طراحی میشود که برروی تمامی گجت های هوشمند وبسایت به صورت کامل و بدون عیب و نقص بارگذاری میشود و در واقع اسکرول افقی نمی اندازد .

 

2. طراحی استاندارد مطابق تلفن همراه :

طراحی استاندارد و واکنشگرا برای تلفن های همراه میتواند به شما کمک کند تا تعداد کاربران وبسایت خود را در زمان بسیار کمی بالا ببرید . طراحی واکنشگرا در کنار رعایت استاندار های طراحی سایت میتواند مکمل هم دیگر باشند .

3. سرعت بارگذاری وبسایت شما - مرگ وبسایت در 5 ثانیه ! :

سرعت بارگذاری وبسایت خود را جدی بگیرید ! کاربران تنها برای بارگذاری و مشاهده وبسایت شما تنها 5 ثانیه صبر میکنند ، اگر فکر میکنید سرعت لود صفحات وبسایت شما بالای 5 ثانیه است ، باید به فکر باشید .

 

5. طراحی فرم تماس باما طبق طراحی واکنشگرا :

همانطور که در قسمت های قبل اشاره کردیم ، باتوجه به همه گیر شدن موبایل و پلتفرم های هوشمند باید طراحی سایت به گونه ای باشد که جوابگوی کاربران موبایلی باشد . یکی از مولفه های مهم هر وبسایت فرم تماس باما آن هست که اکثرا به گونه ای طراحی شده که برروی پلتفرم های موبایل تجربه ناخوشایندی را به کاربر انتقال میکند . اگر میخواهید با کاربران خود به بهترین شکل در ارتباط باشید ، فرم تماس باما سایت خود را دوباره طراحی کنید .

 

برای طراحی سایت حرفه ای با تیم سارین وب در ارتباط باشید .

دیدگاه ها

برای این نوشته تا کنون دیدگاهی ثبت نشده