به چه مواردی باید برای بالای سایت توجه کنیم ؟

نویسنده :

ضحی بنام

۹۶/۱۱/۰۷

۱۰:۳۸

رابطه شما با مشتریان خود به چه طریقی هست ؟ تا حالا به این موضوع فکر کرده اید که  طراحی سایت بالای وبسایت شما میتواند جلوه خوبی یا بدی به کسب وکار شما بدهد ؟ در ادامه همراه با  طراحی سایت  باشید.

1 - اطلاعات تماس  طراحی سایت 
ارزیابی های انجام شده نشان میدهد که حدود 75 درصد از  طراحی سایت  های کسب و کار های کوچک در صفحه عمده سایت خود، لینک ایمیل ندارند. و از هر 10 مورد، 6 طراحی سایت در این صفحه پراهمیت دارای شماره تلفن نیستند.
دست کم،  طراحی سایت  شما بایست دارای لینک ایمیل و شماره تماس در صفحه اول سایت تان باشد. اگر کسب و کار تان دارای آدرس فیزیکی است، حتما نشانی کامل آن را در این صفحه ذکر نمایید و به صورت نقشه نیز نمایان نمایید.

2 - عکس هایی که معین می کنند شما چه کاری در ​ طراحی سایت خود انجام می دهید
به طور مثال اگر کیک عروسی در فروشگاه ساز خود می فروشید، صفحه اول سایت تان بایست دارای عکس های مدلی از این کیک ها باشد. همان طور که واضح است، خیلی از  طراحی سایت  های تجاری از گرافیک های ناسازگاری نظیر پروانه ها و عکس های خانوادگی و یا بدتر از همه از هیچ گرافیکی در این قسمت از طراحی سایت شان استفاده نمی نمایند.

البته بایست مراقب باشید تا در این باره زیاده روی ننمایید. هنگامی که می خواهید تا عکسی را به صفحه اول سایت خود بی افزاید، بایست خیلی دقت داشته باشید تا موجب حواس پرتی مخاطبان از هدف عمده سایت نشود و موجبات آزار آن ها را فراهم ننماید.

3 - سرچ واضح در  طراحی سایت 

صفحه اولی سایت شما بایست دارای سیستم سرج کردن واضحی در همه طول صفحه باشد. دکمه ها بایست به طور واضحی با کلمات نشان داده گردند و بایست با مطالب  طراحی سایت  تان مطابقت داشته باشند و هم چنین بایست به مخاطبان سایت کمک نمایند تا هر آن چه که به سرچی آن هستند را به سرعت بیابند. هم چنین بایست دکمه هایی را در ارتباط با ارسال کالاها، پرسش های متداول و زمینه تجاری شرکت خود نیز در  طراحی سایت بگذارید.

4 - جعبه ثبت نام ایمیل

یک راه موثر برای تشویق مشتری های به همراه بودن با کسب و کار و سایت این است که خبرنامه های ایمیلی خود را به طور منظم برای مشتریهای بفرستید. قادر هستید یک باکس ثبت نام را در بالای صفحه اولی سایت خود بگذارید و جوایزی را برای این امر معین نمایید، نظیر تخفیف برای کسانی که در قسمت ثبت نام ایمیل، آدرس ایمیل خود را واد نمودند. 

5.لینک های  طراحی سایت  در شبکه های اجتماعی.
با گذاشتن لینک هایی از اکانت های شبکه اجتماعی تان در صفحه اول سایت، مشتریهای را بیشتر در  طراحی سایت خود نگاه دارید. از آیکون های برجسته ای برای فیس بوک، تویتر، پینترست و یا لینکدین در سایت خود به کار ببرید. شما هم چنین قادر هستید از ویدجت های FEED استفاده نمایید تا به سرعت فالورهای خود را نظیر به اشتراک گذاری ها افزایش دهید.

 نیاز به طراحی سایت دارید ؟ قبل از آن با شماره تلفن های بالای سایت تماس بگیرید و یا با مراجعه به صفحه تماس با ما شرکت درخواست مشاوره کنید . همچنین با رفتن به صفحه ثبت سفارش میتوانید سفارش خود را ثبت کرده تامشاورین سارین وب با شما تماس بگیرند . طراحی سایت ، سئو و بهینه سازی سایت خود را با سارین وب تجربه کنید .

دیدگاه ها

برای این نوشته تا کنون دیدگاهی ثبت نشده