تجارت الکترونیک را با طراحی سایت گسترش دهیم

نویسنده :

ضحی بنام

۹۶/۱۲/۲۶

۱۱:۱۱

درعصر ارتباطات و فناوری اطلاعات ، طراحی سایت و حضور در رقابت آنلاین به یکی از مهم ترین رکن های اصلی هر کسب وکار تبدیل شده است. در این مقاله قصد داریم تا فواید طراحی سایت برای تجارت الکترونیک را با هم بررسی کنیم. در ادامه همراه با طراحی سایت باشید.

1 - نسبت به نقص های خود روراست باشید

"از این که چه کسی هستید خوشحال باشید... خودتان باشید... شاد باشید و نقص های خود را بپذیرید."

اگر برای خوشحال بودن نیاز به شجاعت داشتید، برای شاد بودن حتما شجاعت به خرج دهید. اگر برای اینکه خودتان باشید نیاز به شجاعت دارید، حتما شجاعت به خرج دهید. اگر خجالت می کشید تا نقص های خود را قبول کنید، به دنبال راهی برای شجاع بودن باشید، باید از ترس ها و نقص های خود استقبال کنید. به این صورت است که در رسانه های اجتماعی تبدیل به یک چهره مطرح شده و افراد بیشتری تمایل دارند تا با تجارت و طراحی سایت شما در ارتباط و تعامل باشند.
حالا نوبت شما است. نوبت شما است تا شاد باشید.
در هر زمانی، باید خودتان باشید. زمان می گذرد. فردا هنوز نیامده است. امروز را دریابید.
از اینکه چه کسی هستید، خوش حال باشید و خودتان باشید و تمام نقص های خود را قبول کنید.
به این ترتیب است که می توانید خود را به سمت خوشی ها سوق دهید و یک تجارت و طراحی سایت عالی داشته باشید.

2 - محتوای خود را بعد از طراحی سایت تامین کنید

"باید محتواهای خوبی مهیا کنید، مکالماتی را ایجاد کنید و 10 درصد از وقت خود را باید روی درآمد زایی صرف کنید."
جلب توجه توسط موارد کوچک، حواس پرتی های ساده، استفاده از اطلاعات و آگاهی های تان در هر جا، استفاده از احساسات به جای مهارت ها و برنامه ریزی روی پول قبل از به دست آوردن آن و غیره.... تمامی این موارد یک کابوس شبانه برای یک شخص می باشد.

اگر تمام تلاش خود را روی خلق محتوای جدید و ایجاد مکالمات موثر و مفید در رسانه های اجتماعی صرف کنید، شما زمان کافی دارید تا روی موارد که بر تجارت تان تاثیر مثبت می گذارد، فکر کنید. از این رو می توانید به داشتن یک تجارت و یا طراحی سایت موفق بیشتر فکر کنید.

این موارد به شما نیروی می دهد تا احساسات خود را در مسیر اصلی بدون استرس و ترس سوق دهید. موضوع اصلی این است که... محتوای عالی را خلق کنید و مکالمات را در رسانه های اجتماعی ایجاد کنید و بر آن نظارت داشته باشید تا افراد بیشتری به سمت تجارت و طراحی سایت خود ترغیب کنید.

3 -  ایجاد ارتباطات در شبکه های اجتماعی بعد از طراحی سایت

"وظیفه شما این است تا ارتباطاتی را در رسانه اجتماعی ایجاد کنید."

شما می توانید تمام روز صحبت کنید و صحبت کنید، بدون اینکه حتی یکی از گفته های تان صحت داشته باشد و از این رو نمی توانید هیچ ارتباطی با دیگران در رسانه های اجتماعی ایجاد کنید. اما شما در دنیای آنلاین می توانید یک کار انجام دهید... و آن هم ایجاد ارتباطات میان افراد دیگر می باشد. شما باید در آن واحد، ارتباطی میان خود و فالورهای تان بیابید.

اگر روی یک ارتباط و اتصال با دیگران در رسانه های اجتماعی تمرکز کنید دیگران هم به شما و رفتارهای تان توجه خواهند کرد. وظیفه اصلی شما این است تا ارتباطاتی را میان خود و دیگران در رسانه های اجتماعی ایجاد کنید. زمانی که یک بار این کار را انجام دادید، بارها و بارها تکرار کرده و پیش روید. به همین ترتیب افراد بیشتری با شما، تجارت تان و طراحی سایت تان آشنایی می یابند.

4 - مکالمات در شبکه های اجتماعی را بعد از طراحی سایت بیشتر کنید

"باید ادامه مکالمات خود را در تمام طول عمر ثابت قدم نگاه دارید."
زمانی که در رسانه های اجتماعی ارتباطی ایجاد نمودید، روی نگه داری و پایداری این ارتباطات نیز تمرکز کنید.. بارها و بارها.. در تمام طول زندگی خود. شوخی در این بحث وجود ندارد. اگر به طور مداوم با فالورهای تان در رسانه های اجتماعی در تماس باشید، می توانید دوستان و مخاطبین زیادی را برای تجارت و طراحی سایت خود بیابید.
وظیفه شما این است تا ارتباطاتی را میان خود و دیگران در رسانه های اجتماعی ایجاد کنید و این ارتباط را ادامه دهید و به این منظور افراد بیشتری را به تجارت و طراحی سایت خود جذب می کنید و با افرادی که در حالا حاضر مخاطب و مشتری تجارت و طراحی سایت شما می باشند، همیشه همراه می مانید.

5 -  باید برای ادامه حیات تجارت و طراحی سایت خود به هر چیزی گوش داده و توجه کنید

"باید به هر ایمیل و هر کامنت در وبلاگ و یا طراحی سایت تان پاسخ دهید."

این مورد به مخاطبین تان این پیام را می رساند که شما به آن ها توجه دارید و به آن ها و نظرات شان اهمیت می دهید. وظیفه شما این است که به راحتی به سخنان و صحبت های کسانی که به شما ایمیل می زنند و یا نظری را ارسال می کنند، توجه داشته باشید و به آن ها پاسخ دهید. این مورد باید در تمام طول زندگی کاری تان ادامه داشته باشد به این ترتیب است که افراد بیشتر ترغیب می شوند تا با طراحی سایت و یا تجارت تان تعامل داشه باشند و این مورد نشان می دهد که شما برای مشتریان طراحی سایت و تجارت خود بسیار ارزش قائل می باشید. به عبارت دیگر شما باید به کسانی که بر روند تجاری و ارتقای درآمدزایی تان از طریق طراحی سایت تاثیر می گذارد، ارزش قائل شوید و به آن ها اهمیت بدهید.


6 - روی نقاط قوت خود تمرکز کنید و استرس را از خود دور نمایید

"اگر روی مسائل مادی و اقتصادی تان موجود در تجارت و طراحی سایت نمی توانید به تنهایی نظارت داشته باشید، از یک شخص دیگری کمک بگیرید. کارها را به دست کسانی بسپارید که می توانند به نحو احسنت انجام دهند."
دلیل استرس شما هر چه که باشد فرقی ندارد- مانند تمرکز بر روی مسائل اقتصادی و مالی- تنها این استرس ها را از خود دور کنید. توسط محتواهای خوب در رسانه های اجتماعی احساسات خود را با مخاطبین خود به اشتراک بگذارید و این ارتباطات را همیشه ثابت قدم نگاه دارید و به فالورهای تان گوش دهید و پاسخ آن ها را در هر شرایطی بدهید و تمامی این موارد، لذت های عالی بدون استرس برای شما به همراه دارد و تاثیر شگرفی بر تجارت و طراحی سایت تان خواهد داشت.

"اگر از این شرایط لذت نمی برید، باید استرس را از خود دور کنید."
پروسه مسائل اقتصادی و درآمد زایی از تجارت و طراحی سایت تان یک هدف ضروری و پایه می باشد؛ در هر صورت، اگر این مورد در تخصص شما نیست، آن را به شخص دیگری که می تواند به نحو احسنت انجام دهد، محول کنید. این مورد در زمان و تلاش های شما بسیار صرفه جویی می کند و به راحتی می توانید روی بخش های دیگر و مهم تجارت و طراحی سایت تان تمرکز کنید و به مسائل کلیدی بپردازید.

7 - برند سازی بعد از طراحی سایت را فراموش نکنید
و سرانجام، مورد هفتم در ارتباط با برند سازی می باشد. طبق گفته های Vaynerchuk در کتاب ها و مقالات وبلاگ و غیره او، همیشه این امر تاکید می شود که این وبلاگ در برندسازی مهارت بالایی دارد.

این مورد را نیز به لیست توصیه های او بیافزاید: حتما برند تجارت و طراحی سایت خود را در رسانه های اجتماعی بسط دهید تا بیشتر و رسمی تر شناخته شوید و درآمد زایی خود را از طریق طراحی وب سایت و تجارت تان به نحو احسنت ارتقاء دهید.

 نیاز به طراحی سایت دارید ؟ قبل از آن با شماره تلفن های بالای سایت تماس بگیرید و یا با مراجعه به صفحه تماس با ما شرکت درخواست مشاوره کنید . همچنین با رفتن به صفحه ثبت سفارش میتوانید سفارش خود را ثبت کرده تامشاورین سارین وب با شما تماس بگیرند . طراحی سایت ، سئو و بهینه سازی سایت خود را با سارن وب تجربه کد .

دیدگاه ها

برای این نوشته تا کنون دیدگاهی ثبت نشده