بازبینی تکنیک های سئو

نویسنده :

ضحی بنام

۹۶/۰۳/۲۳

۱۰:۳۲

هنگامیکه دنیای دیجیتال هوشمند شد و گجت های هوشمند جای خود را به موبایل های معمولی دادند ، وضعیت سئو نیز تغییر اساسی کرد . در ادامه همراه با سارین وب باشید .
همین امر باعث شده تا برخی از وبمستران از متد های دیگه سئو غافل بمانند ، و در امر شبکه های اجتماعی دچار افرط و تفریط شوند . در ادامه تکنیک های بازبینی در سئو را برای شما بازگو میکنیم که میتواند برای کسب وکار و بهینه سازی سایت شما موثر باشد  .

فرضیه سازی :

البته همیشه فرضیه سازی نتیجه درستی به دنبال ندارد. سئو دنیایی از تناقض است و معمولا عوامل مختلفی در آن تاثیرگذار هستند. درک شما از سئو واقعی و صحیح است که باعث یا مانع موفقیت می‌شود.


بازبینی در تکنیک های سئو دردوره های مختلف سایت :


مثلا شما در یک برهه زمانی در وبسایت خود شروع به گذاشتن محتوا کرده ایدو نتایج خوبی را در الکسا و گوگل به درست اورده اید اما در مدت کمی از محتوا غافل شده اید و رنک شما افت شدیدی پیدا میکند و در ادامه باز به محتوا روی می آورید اما میبینید تاثیر چندانی ندارد .
تمام این نتایج اگر روی یک نمودار رسم شوند شما با یک خط پیوسته پر افت و خیز مواجه می‌شوید که هیچ ثباتی ندارد. این نمودار مشاهدات شما بر اساس تاریخچه فعالیت سایت است. یک تکنیک کاربردی برای بازبینی سئو سایت!


اقدام آخر و نهایی : استراتژی جدید به کار ببرید !
استراتژی کلمات کلیدی در سئو، استراتژی طراحی سایت در سئو و شیوه لینک بیلدینگ را بر اساس تاریخچه تغییر دهید و تیر آخر را خلاص کنید .

برای طراحی سایت و سئو وبهینه سازی موثر وبسایت با تیم سارین وب در تماس باشید .

دیدگاه ها

برای این نوشته تا کنون دیدگاهی ثبت نشده