دلایل قانع کننده برای داشتن یک وبسایت

نویسنده :

ضحی بنام

۹۶/۰۴/۰۸

۰۹:۰۸

چندسالیست با دیجیتالی شدن زندگی و کسب وکار ها ، رویکرد تازه ای هم برای کسب وکار ها به وجود آمده است . تبلیغ یک محصول ، برند ، سرویس و.... دیگر با پذیرش آگهی در رسانه هایی مثل تلویزیون و روزنامه نمیتواند بازخورد خوبی داشته باشد . امروز رسانه جدید و پرمخاطب دیگری به اسم اینترنت به وجود آمده است که با داشتن چیزی به اسم وبسایت ، تنها میتوان حرفی برای گفتن و مطرح شدن داشت . در ادامه همراه با سارین وب باشید .

در نتیجه شما با طراحی سایت  فوق العاده و نه ساده می توانید آغاز گردد . شرکت سارین وب از شروع این فرآیند تا آخرین لحظه ی کسب درآمد با شما همراه خواهد تا در طول این پروسه کنارشما خواهد بود .

 

بهترین وبسایت را برای کسب  وکار خود داشته باشید !

ما شما را راهنمایی و کمک خواهیم نمود. متخصصان ما چندین پکیج طراحی وب سایت مطابق با سلیقه و خواسته شما طراحی نموده اند که هم در وب سایت موجود هستند و هم به صورت تلفنی و هم به صورت حضور شما در محل شرکت با شما در این مورد صحبت خواهند نمود. این مرحله بسیار مهمی میباشد چرا که وجهه رسمی شما و کسب و کار شما خواهد بود.
به یاد داشته باشید وب سایت شما در آینده نمونه کار ما خواهد بود بنابراین بیشترین توان خود برای طراحی یک وب سایت ایده آل خواهیم گذاشت و تمام این صحبتها از صفحه نمونه کارهای شرکت سارین وب قابل مشاهده میباشد.

 

چه عواملی تعیین کننده قیمت وب سایت میباشد؟

این مورد میتواند بستگی به عوامل زیادی باشد دقیقا مانند اینکه شما قرار است چه غذایی ، در کجا و با چه کیفیتی نوش جان کنید.
در زیر مهمترین موارد را با توجه به سابقه فعالیت خود در این زمینه برای شما دسته بندی نمودیم که عبارتند از:

1 – بودجه ای که برای طراحی وب سایت در نظر گرفته اید
2 – گستردگی موضوعی که میخواهید برای آن وب سایت را طراحی نمایید
3 – وضعیت رقبای شما و گستردگی فعالیت آنها و اینکه آیا شما میخواهید با آنها وارد رقابت شوید یا خیر
4 – آینده نگری در این زمینه به طوریکه در آینده دوباره کاری صورت نگیرد
5 – تعیین مدت زمان انجام پروژه توسط خود شما
6 – نوع وب سایت درخواست شده .

 

میزان تاثیر یک وبسایت  برروی کسب و کار های انلاین :

امروزه حتما برای خود شما هم پیش آمده است که در یک کارتی که توسط شخصی به شما داده میشود یا تبلیغی که در تلویزیون یا روزنامه میشوند به دنبال آدرس وب سایت میگردید که چنانچه اطلاعات بیشتر بخواهید را از آن وب سایت دنبال نمایید. در بسیاری از این تبلیغات فقط آدرس وب سایت داده شده است که همه معنای تبلیغ را به مخاطب منتقل مینماید.

در مثال دیگر خیلی از فعالیتها امروزه فقط میتواند از طریق وب و به صورت آنلاین انجام بپذیرد. شما میتوانید از این به بعد به جای اینکه ایمیل کمپانی هایی مانند Yahoo یا Google را به مخاطبان خود بدهید خیلی راحت ایمیل خودتان را داشته باشید تا افراد شما وبسایتتان را بهتر بشناسند مانند info@mysite.com

 

در سارین وب از چه تکنولوژیهایی برای طراحی پروژه ها استفاده میشود؟

سعی نمودیم که از بهترین و بروز ترین تکنولوژیها برای طراحی وب سایت شما بهره ببریم. شرکت طراحی وب سارین وب نیروهای متخصص زیادی در حوزه فعالیت های زیر در اختیار دارد که عبارتند از:

1 – استفاده از زبان HTML5
 2 – استفاده از زبان CSS3 و افکتهای بسیار زیبا و کاربر پسند آن
 3 – استفاده از زبان PHP برای طراحی تمامی سایتهای داینامیک
 4 – استفاده از دیتابیس MYSQL برای ذخیره سازی و بازیابی سریع و گسترده اطلاعات وب سایت شما
5 – استفاده از نرم افزارهای گرافیکی مانند Photoshop, Illustrator, CorelDraw, InDesign و ... برای طراحی طرح گرافیکی بسیار زیبا و تاثیر گذار
6 – استفاده از زبانهای Javascript و jQuery برای طراحی افکتها و افزودن قابلیتهای تعامل پذیری بیشتر با مشتری

 

اگر وبسایت داشته باشم ، میتوانم تکنولوژی آن را تغییر دهم یا طراحی سایت ان را تغییر دهیم ؟

بله قابل تغییر است . با توجه به تغییر هرروز تکنولوژی های طراحی سایت ، شما صاحبان وب سایت میتوانید با بهره گیری مشاوره از کارشناسان شرکت سارین وب با بهترین استراتژی و بودجه مالی اقدام به تغییر طراحی سایت خود کنید .

 

به طور کلی چند نوع وبسایت در سطح اینترنت وجود دارد ؟

به صور کلی دو دسته وب سایت در دنیا وجود دارد که عبارتند از :

1 _ وب سایتهای استاتیک ( ایستا )

وبسایت های استاتیک دارای ساختار ثابت بوده و محتوای آن قابل تغییر نیست . این گونه وبسایت ها بیشتر به بروشور های آنلاین شباهت دارد . اگر شما صاحب یک کسب وکاری هستید که نیاز به بروشور برای معرفی محصول دارید اما هزینه چاپ آن برای شما بالا درمیاید میتوانید از وب سایت های استاتیک استفاده کنید تا هزینه های شما کاهش پیدا کند .

 

2 _ وب سایتهای داینامیک ( پویا )

در نقطه مقابل سایتهای استاتیک وب سایتهای داینامیک توسط خود صاحب وب سایت قابل بروز رسانی میباشد. این بروز رسانی میتواند شامل اضافه نمودن صفحه – دیدن سفارشات و افزودن محصولات و صدها امکانات دیگر که خود شما میتوانید آن را انتخاب نمایید. به طور خلاصه در چنین وب سایتهایی بعد از زمان طراحی وب سایتتان تنها برای رفع مشکلات احتمالی و سفارش بخشهای دیگر با شرکت در تماس خواهید بود چراکه خودتان میتوانید تمامی کارها را به صورت آنلاین و تنها با داشتن اینترنت در هر نقطه ای از جهان با ورود به بخش اصطلاحا کنترل پنل یا حساب مدیریت مشاهده و تغییر بدهید.
رتبه بسیار عالی و داشتن تعداد صفحات بسیار زیاد در فضای شبکه جهانی اینترنت میتواند از مهمترین مزیت چنین وب سایتهایی باشد.

برای طراحی سایت حرفه و ای شرکتی با تیم سارین وب در تماس باشید .

 

دیدگاه ها

برای این نوشته تا کنون دیدگاهی ثبت نشده