بهترین راهنمای برای بهینه سازی درونی وب سایت - seo on page

نویسنده :

ضحی بنام

۹۶/۰۸/۰۹

۰۹:۵۴

در این مقاله قصد داریم تا شما را با بهینه سازی درونی وبسایت بعد از طراحی سایت برای آماده شدن و قرار گرفتن در بهترین نتایج گوگل آشنا کنیم . در ادامه همراه با سارین وب باشید . 

راهنمای اول - بهینه سازی عنوان صفحه در طراحی سایت

یکی از مهمترین مسائل بهینه سازی درون سایت ، تگ عنوان صفحه است .تگ های عنوان را باید به گونه ای بنویسید که نمایانگر محتوای داخلی صفحه مورد نظر شما باشد . دومین نکته ای که باید به آن توجه ویژه بکنید ، تعداد کاراکتر های آن است ! اگر تعداد کاراکتر عنوان از 70 کاراکتر بالاتر بزند .

راهنمای دوم - آدرس صفحه در بهینه سازی و سئو

آدرس صفحه یا همان URL ، آدرسی است که از طریق آن میتوانید به مطالب خود دسترسی پیدا کنید . این آدرس میتواند شامل عنوان صفحه هم باشد ، اما توصیه ما به شما این است که در آدرس خود کلمات کلیدی عنوان صفحه خود را وارد کنید .

این کلمات کلیدی در آدرس صفحه شما به گوگل میفهماند که مطالب شما مرتبط بوده و باید در بالاترین رتبه آنها را به کاربر نشان دهد .

راهنمای سوم - لینکدهی داخلی به صفحات در طراحی سایت

 لینکدهی داخلی به صفحات دیگر سایتتان بسیار مهم و از اصلی ترین بحث ها در بهینه سازی سایت در گوگل است . اینکه لینک های مرتبط را در مقالات و
 
سایت خود قرار دهید به گوگل نشان میدهد که تا چه حد انسجام میان مطالب و لینک های داخلی سایت شما وجود دارد و همین امر باعث میشود تا گوگل
 
توجه بیشتری به شما نسبت به رقبایتان داشته باشد .
 
با رعایت سه راهنمای بالا ، اولین گام و مهم ترین آن را برای بهینه سازی برداشته اید و کم کم باید وبسایت خود را برای بهینه سازی خارجی یا off page seo آماده کنید .

نیاز به طراحی سایت و بهینه سازی سایت دارید ؟ قبل از انجام با شماره تلفن های بالای سایت تماس بگیرید و درخواست مشاوره کنید . مشاورین سارین وب در خدمت شما هستند . طراحی سایت ، سئووبهینه سازی سایت خود را با سارین وب تجربه کنید .

دیدگاه ها

برای این نوشته تا کنون دیدگاهی ثبت نشده