روش های تبدیل کاربر به مشتری در سئو

نویسنده :

ضحی بنام

۹۶/۰۸/۰۹

۰۹:۵۵

یکی از مهم ترین اهداف سایت ها بعد از طراحی سایت ، جذب ترافیک و کار برروی سئو بوده است . اما این نکته پیش می آید که چگونه یک کاربر معمولی بازدید کننده را به مشتری تبدیل کنیم ؟ در ادامه همراه با سارین وب باشید  .
بهبود رتبه سئو و به حداکثر رساندن ترافیک وب میتونه گرون و زمان گیر باشه اما با بکارگیری نکات تبدیل به مشتری 

بعد از طراحی سایت ، سعی کنید در کمترین زمان ، بیشتری تاثیر را روی مخاطبان سایت خود بگذارید !

اولین چیزی که در یک وبسایت بعد از طراحی سایت به چشم کاربر میخورد ، سرعت بارگذاری وبسایت شماست . تنها 5 ثانیه فرصت دارید تا کاربر را به خود جذب کنید ، اگر سرعت بارگذاری شما بیش از 5 ثانیه باشد باید بگوییم که مرگ وبسایت خود را امضا کرده اید ! 

برای بهبود سرعت وبسایت خود میتوانید از ابزار های آنلاین مانند GTmetrix و Pingdom استفاده کنید و سرعت خود را بهبود ببخشید . 

 

برای تبدیل کاربر به مشتری ، اعتبار داشته باشید ( بسیار مهم است )

تنها داشتن طراحی سایت مناسب ، جوابگوی اعتبار و اعتماد کاربران به شما نیست ! شما باید به صورت واضح به کاربران و مشتریان خود نشان دهید که چقدر قابل اعتمادید ! این نکته میتواند شما را بسیار زیاد جلو بیاندازد . 

برای اعتماد بیشتر کاربر به خودتان ، تصاویری از اولین مشتریان و کاربران موفق و خوب که تجربه خوبی از شما داشته اند منتشر کنید . 

 

کاری کنید که ایمیل کاربران در دستان شما باشد !

روشهای سئو میتواند برای شما  ترافیک بیاورد ، اما وقتی مشتریهای بالقوه از سایتتان خارج شدند چی کار میخواهید بکنید؟ شما که نمیتونید به مشتریهایی که دیگه روی سایتتون نیستند چیزی بفروشید! بخاطر همینه که باید آدرس ایمیلشونو بگیرید.
اگر ایمیلشان را بگیرید میتوانید با آنها در ارتباط باشید که از این راه بهتر با کار شما و محصولات و خدماتتان آشنا بشوند. علاوه بر این، از این طریق میتونید کم کم اعتمادسازی کنید. این اعتماد با کسب اطلاعات بیشتر از کارتون همراه خواهد بود و میتونه احتمال فروش سایتتونو افزایش بده.
مزایای برقراری ارتباط ایمیلی با مشتریها روشنه اما مشکل اینجاست که چطوری کاری کنیم که بازدیدکننده ایمیلش را در اختیارمان بگذارد . اگر بازدیدکننده ها مطمئن باشند که شما آدرس ایمیلشان را به شرکتهای دیگری نمیدهید راحتتر بهتان اعتماد میکنند. ضمنا کاربرها باید از مزایای عضویت و ثبت ایمیلشان آگاه باشند (امکان ثبت ایمیل باید روی همه صفحات سایت باشه).

نیاز به طراحی سایت دارید ؟ قبل از طراحی سایت با شماره تلفن های بالای سایت تماس بگیرید و درخواست مشاوره کنید . کارشناسان سارین وب شما را در این زمینه یاری خواهند کرد . 

طراحی سایت ، سئو و بهینه سازی سایت خود را با سارین وب تجربه کنید . 

دیدگاه ها

برای این نوشته تا کنون دیدگاهی ثبت نشده