روند طراحی سایت برای تولید کننده ها و صادر کننده ها

نویسنده :

ضحی بنام

۹۶/۰۸/۰۹

۱۰:۱۱

طراحی سایت برای هر کسب و کار امروز به یکی از الزمات تبدیل شده است . در این مقاله به بررسی روند طراحی سایت برای تولید کننده ها و صادر کننده ها میپردازیم . در ادامه همراه با سارین وب باشید .

 

جدول آدرس توزیع کننده ها

در وبسایت ، نیاز به یک جدول آدرس توزیع کننده دارید ، این جدول نشان میدهد که توزیع کننده ها و یا به اصلاح نماینده های پخش شما در کجای شهر و یا کشور فعال هستند .

مدیریت مشتریها

این بخش نیازمند طراحی سایت و پنل اختصاصی برای مشتری است . پنلی که در آن مشخصات زیر باشد :

مدیریت مشتریان

امکان رزرو و پرداخت وجه

استعلام موجودی انبار

ارتباط و پشتیبانی با شرکت یا کارخانه

اتوماسیون بازاریابی

سیستمی که در طراحی سایت در نظر گرفته میشود تا بتوانید با بازدهی بیشتر بابازاریابان خود در تعامل باشید و ازطرفی نیاز به تعریف یامدیریت درصد بازاریابی نداشته باشید و همه در این قسمت موجود باشد .

فرم نظرخواهی

وجود قسمت ارتباط با ما و فرم نظر خواهی از مشتریان ، یکی از بخش های مهم و پرکاربر برای این نوع طراحی سایت است تا بتوانید به راحتی با مشتری و کاربر خود در ارتباط باشید .

آموزش آنلاین

آیا برای اینکه کاربرها بتونن با امنیت کامل از محصولات یا امکاناتتون بهره ببرند، آموزش نیاز هست؟ اگه اینطوره، میتونید یه آموزش آنلاین برای خط تولیدتون روی وب سایت داشته باشید و حتی یه تست هم بد نیست بذارید تا قبل از اقدام خودشونو بسنجند و شما هم به این ترتیب از کارایی آموزشهاتون اطمینان حاصل کنید.

نیاز به طراحی سایت دارید ؟ با شماره تلفن های بالای سایت تماس بگیرید و درخواست مشاوره کنید ! مشاورین سارین وب در خدمت شما هستند . طراحی سایت ، سئووبهینه سازی سایت خود را با سارین وب تجربه کنید .

دیدگاه ها

برای این نوشته تا کنون دیدگاهی ثبت نشده