سئو از زبان آدام کلارک : سیگنال در سئو چیست ؟ - قسمت سوم

نویسنده :

ضحی بنام

۹۶/۰۷/۰۲

۰۷:۱۰

با سومین قسمت از نکات و تکنیک های سئو در سال 2017 از زبان آدام کلارک ، متخصص تایید شده گوگل هستیم . در ادامه همراه با سارین وب باشید .

در دو مطلب قبلی سایت ، به این نکته اشاره کردیم که وجود تکنیک هایی که در سایت های غیر رسمی منتشر میشود قدیمی هستند و یا ازبین رفته اند و به اپدیت های الگوریتم جستجو گوگل پرداختیم . در این  مقاله به معرفی سیگنال  و اهمیت آن در سئو بعد از طراحی سایت میپردازیم . 

سال های پیش ، هنگامیکه از سئو صحبت میکردیم ، بیشتر صحبت از وجود کلمات کلیدی ، توضیحات مندرج در تگ های HTML و لینک بیلدینگ ( لینک سازی ONpage و Offpage ) بود . اما با پیشرفت شبکه های اجتماعی و همه گیر شدن این شبکه ها ،  استراتژی های موجود نیز تغییر کرده و تمرکز برروی شبکه ها اجتماعی رفته است . 

با وجود اینکه ، هنوز کلمات کلیدی و لینک سازی قدیمی نشده اند ، با اصطلاح جدیدی به نام سیگنال از شبکه های اجتماعی روبه رو هستیم . این اصطلاح جدید را آدام کلارک اینگونه تعریف میکند : 

سیگنال یعنی میزان بازخورد کاربر از مطالب شما در شبکه های اجتماعی ! 

اگر صفحه شبکه اجتماعی سایت شما 1000 فالور و بک لینک داشته باشد و صفحه رقیب شما 4000 فالور و بک لینک داشته باشد و مطالبش توسط کاربران دست به دست شود ( به اشتراک گذاشته شود ) ، قطعا رقیب شما بهتر از شما در نتایج ظاهر میشود چرا که میزان دنبال کننده بیشتری نسبت به شما دارد !

 

تااینجا با سیگنال و تعریف آن از زبان کلارک آشنا شدیم ! اما باید به چند نکته مهم توجه کنید : 

- منظور  از بک لینک ، بک از صفحه رسمی شما در شبکه های اجتماعی است 

- میزان دنبال کننده شما هرچه قدر بیشتر وطبیعی باشد شانس شما برای دیده شدن بیشتر است  .

- به یک تکنیک راضی نشوید ! درکنار درج کلمات کلیدی و توضیحات ، حتما از لینک بیلدینگ استفاده کنید . 

 

برای طراحی سایت ، سئووبهینه سازی سایت با تیم سارین وب درتماس باشید . 

دیدگاه ها

برای این نوشته تا کنون دیدگاهی ثبت نشده