سئو در کسب و کار ، جادو میکند یا معجزه ؟

نویسنده :

ضحی بنام

۹۶/۰۴/۰۱

۱۱:۲۵

سئو نه جادوست نه معجزه میکنید ! بلکه باید بلد باشید که چگونه و کی از آن استفاده کنید تا به موفقیت کسب و کار شما کمک شاسانی کند . در ادامه همراه با سارین وب باشید  .

اگر فکر میکنید که سئو خود به خود به دست می آید یا سئو یک علم مادرزادیست ! در اشتباه محض هستید . سئو تنها با تلاش و متکی بودن به دست میآید .
برای این که بهتر به این حقیقت پی ببرید با لزوم استفاده از سایر عوامل موثر در موفقیت وب سایت‌ها متوجه خواهید شد که استفاده از سئو امری مبتنی بر منطق و استانداد‌های جهانی است؛ نه شانس یا معجزه!

نیاز به طراحی مدل تجاری، نیاز به فروش و استراتژی‌ آن و در نهایت برندینگ بخش‌هایی از کسب و کار هستند که با وجود سئو به صورت کامل پوشش داده نمی‌شوند. فست سئو این خدمات را در کنار سئو و بهینه سازی وب سایت ارائه می‌دهد.


طراحی مدل تجاری در سئو و بهینه سازی  :
قبل از اینکه برروی سئو و مسئله های جانبی آن فکر کنید ، سعی کنید نقشه راه مناسب برای بازاریابی اینترنتی خود بچینید .  این نقشه همان مدل تجاری شما خواهد شد. کسب و کار‌های بزرگ چاشنی ریسک پذیری را به این مدل اضافه می‌کنند و نهایتا سئو را تجربه می‌کنند. همان طور که می‌بینید استفاده از سئو موفقیت‌های تصادفی به دنبال نمی‌آورد.


فروش و درآمدزایی :
فروش و درآمدزایی مربوط به بعد از طراحی زیرساخت کسب وکار به وسیله سئو است.  هیچ مصرف کننده ای دوست ندارد برای خرید مجبور شود. به همین دلیل لازم است بعد از استفاده از سئو بستر لازم برای فروش و درآمدزایی را به وسیله قرار دادن گزینه‌های مختلف در اختیار مشتری فراهم آورید.


برندینگ و برندینگ سازی :
این خودنمایی به واسطه فرآیند برند ینگ و برندیگ سازی بهدست می آید  .

برای طراحی سایت حرفه ای و سئو و بهینه سازی وبسایت با تیم سارین وب در ارتباط باشید .

 

دیدگاه ها

برای این نوشته تا کنون دیدگاهی ثبت نشده