سئو کاران به شما چه دروغ هایی را میگویند ؟

نویسنده :

ضحی بنام

۹۶/۰۹/۱۸

۱۲:۵۰

پس از طراحی سایت ، برای حضور هرچه بیشتر کاربر در وبسایت شما ، نیاز به سئو وبهینه سازی سایت دارید . اما در این میان سئو کاران ، به خاطر عدم اطلاعات کافی مشتریان یا بهتر بگوییم اطلاعات فنی ، مشخصات دقیقی را به کاربران و مشتریان خود ارائه نمیکنند . در این مقاله قصد داریم تا به رایج ترین دروغ های این زمینه اشاره کنیم . در ادامه همراه با سارین وب باشید .تضمین ماندن در صفحه اول نتایج گوگل

هیچ سئو کاری نمیتواند به قطعیت ، به شما این قول را بدهد که همیشه در صفحه اول گوگل میمانید . به قول گوگل : هرکسی که تضمین ماندن در صفحه اول گوگل را بکند دروغگوست !

سئو و الگوریتم های آن هرروز بروزرسانی شده  ودائم در حال تغییر هستند پس حرف اول و آخر را موتور های جستجو میزنند .

احتیاجی به تجربه در کسب  وکار شما نداریم

سئو کارانی که در مورد مشاغل و کسب و کار مان از قبل کار کردند و تجربه کافی را دارند بیشتر می توانند نسبت به کسانی که هیچ تجربه ای از قبل ندارند کمک کنند و به ما راهنمایی برسانند.

سئو و بهینه سازی با کلمه کلیدی مد نظر شما بعد از طراحی سایت نهایتا یک ماه زمان میبرد

سئو کار یکی دو روز و حتی یک ماه نیست بلکه باید همیشه و پیوسته انجام شود بخاطر اینکه گوگل همیشه در حال تغییر و آپدیت الگوریتم هایش می باشد سئو باید بر طبق یک برنامه مشخص و از قبل تعیین شده و منظم انجام شود.

رشد و پیشرفت کلید موفقیت در سئو 

اگر در کسب و کارتان خدمت محلی ارائه می کنید مثلا برای شهر یا استان تان سفارش غذا می گیرید دلیلی ندارد این کسب و کار برای همه افراد معرفی شود پس بهتر است به جای هزینه کردن برای سئو در راه های دیگری هزینه شود که سبب موفقیت و پیشرفت بیشتر کسب و کارتان شود.

ارزشمند ترین محتوای خود را در وبسایت و طراحی سایت خود قرار دهید .

یکی از روش هایی که می توانید سبب افزایش بازدید از سایت شما شود این است که از محتواهای خوب و بی نقص تان به سایت های پربازدید دهید تا از آن طریق کاربران بیشتری جذب سایت تان شوند.

سئو و بهینه سازی موتور های جستجو کار شما نیست !

با پشتکار و تلاش بالا ، شماهم میتوانید در زمینه سئو و بهینه سازی موفق ظاهر شوید و یک سئو کار حرفه ای شوید !

کار شما بعد از طراحی سایت فقط با سئو حل میشود ؟!

سئوکاران تنها از طریق سئو می توانند از شما پول بگیرند بهمین خاطر علاوه بر کلمات کلیدی، تگ ها و Meta Description از شبکه های اجتماعی و بازاریابی و تبلیغات هم استفاده می کنند.

 

نیاز به طراحی سایت دارید ؟ قبل از آن با شماره تلفن های بالای سایت تماس بگیرید و یا با مراجعه به صفحه تماس با ما شرکت درخواست مشاوره کنید . همچنین با رفتن به صفحه ثبت سفارش میتوانید سفارش خود را ثبت کرده تامشاورین سارین وب با شما تماس بگیرند . طراحی سایت ، سئو و بهینه سازی سایت خود را با سارین وب تجربه کنید .

دیدگاه ها

برای این نوشته تا کنون دیدگاهی ثبت نشده