سایت چیست ؟ چرا باید سایت داشته باشیم ؟

نویسنده :

ضحی بنام

۹۶/۰۷/۱۱

۲۳:۰۹

اگر شما هم نمیدانید دقیقا وبسایت چیست و به چه دردی میخورد ، این مقاله را ازدست ندهید .در این مقاله به طور کامل به شما میگوییم که سایت دقیقا چیست و چرا به سایت نیاز داریم . 

وب سایت اصطلاحا به مکانی در اینترنت گفته می شود که یک صفحه یا تعداد بیشتری از صفحات را در خود جا داده است. به بیان دیگر به مجموعه ای از صفحات در اینترنت که متعلق به مکان خاصی هستند، اصطلاحا وب سایت گفته می شود.

محتویات وب سایت ها عموما بر روی کامپیوتری به نام سرور قرار دارد و مجموعه ای از سرورها، شبکه جهانی وب را تشکیل می دهند. هر سرور می تواند یک یا تعداد بیشتری از سایت ها را درون خود جای دهد.

همانند دنیای واقعی که هر انسانی برای خود یک نام منحصر بفردی دارد، در دنیای مجازی یا اینترنت نیز اوضاع به همین منوال است. هر سرور ( یا کامپیوتر) برای آنکه از سرورهای دیگر متمایز شود و نیز هر وب سایت برای آنکه از وب سایت های دیگر متمایز شود، توسط یک شماره شناسایی منحصر بفرد یا IP مشخصی می شود.

همانطور که گفته شد، یک سایت، از چندین صفحه تشکیل می شود. تنها سوالی که در اینجا مجهول است آنست که یک صفحه، از چه چیزی تشکیل می شود و چطور می توان آن را ساخت؟

در حالت عمومی، یک صفحه اینترنتی، چیزی فراتر از یک فایل کامپیوتری که در کامپیوتر سرور قرار گرفته است، نمی باشد. این فایل برای آنکه به درستی روی مرورگر شما نشان داده شود، نیاز دارد تا از قوانینی تبعیت کند. و آن قوانین، همان کدهای HTML می باشند. کدهای HTML، سنگ بنای هر صفحه اینترنتی می باشد و سوای از اینکه واقعا از چه زبانی برای برنامه نویسی و طراحی سایت استفاده شده باشد، بر ماهیت وجودی و محوری زبان HTML تاثیری نمی گذارد.

 

چرا باید سایت داشته باشیم ؟ طراحی سایت به چه دردی میخورد ؟ 

اگر یک کسب و کار باشید ، قطعا به این موضوع پی برده اید که اینترنت به بستری مناسب برای جذب مشتری هرچه بیشتر برای کسب و کار های کوچک و بزرگ تبدیل شده است . چه بسا کسب وکار سنتی شما رویکردی الکترونیکی پیدا کند ، میزان درآمد بسیار بالاتری را برای شما داشته باشد ! 

پس برای عرضه اندام و عقب نماندن از رقبا نیاز به یک سایت و طراحی سایت مناسب کسب و کار خود نیاز دارید . 

اگر دقیقا نمیدانید چه نوع طراحی سایت برای کسب کار شما مناسب است ، کارشناسان سارین وب شما را در این قضیه یاری میکنند . فقط کافیست با شماره های شرکت که دربالای سایت درج شده تماس بگیرید و درخواست مشاوره کنید . 

طراحی سایت ، سئووبهینه سازی سایت خود را با سارین وب تجربه کنید . با سارین وب ، وب دردستان شماست . ..

دیدگاه ها

برای این نوشته تا کنون دیدگاهی ثبت نشده