سرعت بارگذاری در طراحی سایت

نویسنده :

ضحی بنام

۹۶/۰۷/۱۰

۱۰:۲۳

سرعت بارگذاری در طراحی سایت و رتبه گرفتن در موتور های جستجو بسیار مهم است . چراکه اگر بعد از طراحی سایت به این نکته توجه نکنید ممکن است  تاثیرات منفی برروی کسب  وکار شما و جذب یوزر داشته باشد . در این مقاله به بررسی ابزار های سنجش بارگذاری سایت خواهیم پرداخت . در ادامه همراه باشید .

اینکه چقدر سایت شما در طراحی سایت حرفه ای باشد مهم نیست ، مهم از نظر گوگل وضعیت بارگذاری صفحات مهم است که وبسایت شما زیر 5 ثانیه لود شود .

تحقیقات انجام شده ، نشان می دهد هر یک ثانیه لود دیر تر سایت شما ۷% احتمال Conversion را کاهش می دهد . روی این مورد تمرکز کنید تا سرعت بارگذاری سایت را افزایش دهید و به زیر ۱ ثانیه برسانید!

خوشبختانه ابزارهای بسیار خوبی برای تست سرعت بارگذاری سایت وجود دارند که در سرویس توسعه گوگل نیز برای وب سایت ها وجود دارد و همچنین می توانید از ابزار گوگل آنالیز نیز استفاده کنید.

این ابزارهای گوگل کاملا رایگان هستند و امتیاز آن از ۱۰۰ می باشد و هر سایتی که امتیاز آن به ۱۰۰ نزدیک تر باشد دارای سرعت لود بهتری است.

بعد اجرای تست با این ابزار گوگل لیستی از اولویت ها به شما داده می شوند که می توانید روی توسعه آن ها کار کنید یا به توسعه دهنده وب سایت خود بسپارید و بخواهید که برای شما انجام دهد از طریق لینک زیر می توانید به ابزار تست گوگل برای سرعت بارگزاری صفحات دسترسی پیدا کنید :https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights

 

 

 

دیدگاه ها

برای این نوشته تا کنون دیدگاهی ثبت نشده