طراحی سایت برای شرکت های فروش کالا

نویسنده :

ضحی بنام

۹۶/۰۷/۱۶

۰۹:۴۰

هر نوع کسب و کاری که داشته باشید ، خصوصا اگر شرکتی باشید و ارائه خدمات و محصولات داشته باشید باید بدانید که داشتن طراحی سایت مناسب با کسب و کار شما میتواند تاثیرات بسیار مثبتی در فروش و جذب کاربران داشته باشد . در ادامه به نکات بسیار مفید و کاربردی میپردازیم که به شما کمک میکند تا مشتریان خود را بیشتر سمت سایت هدایت کنید و با سایت شما هرچه بیشتر بتوانند ارتباط برقرار کرده و نهایتا به فروش بهتر برسید . 

 

استفاده از تصاویر بزرگ و باکیفیت در طراحی سایت 

دروبسایت های خرید و فروش و ارائه خدمات مهم ترین مسئله برای هرکاربر و درواقع توجه به تجربه کاربری سایت استفاده از  تصاویر باکیفیت برای نمایش بهتر محصولات است . هرچه تصاویر شما سرویس و خدمات شما را بهتر به نمایش بگذارد ، مشتری شما بیشتر به سایت و کسب و کار شما میتواند اعتماد بکند . 

 

ارائه اطلاعات تماس شفاف و درست در طراحی سایت

مورد دومیکه بسیار باید به آن توجه شود ، ارائه اطلاعات دقیق و جامع برای مشتری است . اصولا مشتریان به کسب و کارهایی اعتماد میکنند که دارای اطلاعات تماس دقیق ، شماره دفتر ،و حتی آدرس دقیق کسب و کار در بخش تماس باما سایت هستند . 

 

به فکر طراحی سایت فروشگاهی باشید 

این نوع طراحی سایت با توجه به ماهیت کسب و کار میتواند مفید باشد . اگر کسب و کارتان فکر میکنید که تنها به معرفی خدمات نیاز دارد ، قطعا به طراحی سایت فروشگاهی نیازی ندارید ! اما اگر به فکر فروش بهتر هستید ، حتما طراحی سایت فروشگاهی را در اولویت کاری خود قرار دهید  .

کارشناسان سارین وب با مشاوره دقیق به کسب وکار شما بهترین استراتژی را برای شما پیاده میکنند . 

 

کسب و کار شما به اعتبار اجتماعی خوبی دست یافته است ؟ 

اغلب مشتریان ، برای خرید یک محصول یا خدمت ، بیشتر به توصیه دیگران توجه میکنند تا اینکه خودشان بخواهند به تحقیق بپردازند . به این نکته توجه کنید که اگر کسب و کار شما از اعتبار اجتماعی خوبی برخوردار باشد میتواند گوی سبقت را از سایر رقبا برباید . 

طراحی سایت ، سئووبهینه سازی سایت خود را با سارین وب تجربه کنید . سارین وب .... وب در دستان شما....

دیدگاه ها

برای این نوشته تا کنون دیدگاهی ثبت نشده