seo

من عاشق سئو هستم !

نویسنده :

ضحی بنام

۹۶/۰۲/۰۷

۱۰:۰۹

با به وجود آمدن اینترنت و پیدایش موتور های جستجو ، علم سئو نیز به علم های جدید و حوزه آی تی اضافه شد . این علم تا به حدی مهم است که تاثیرات چشمگیری در طراحی سایت ها میتواند داشته باشد و یک جور لازم و ملزوم به حساب می آید  .در ادامه میخواهیم اماری از علاقه و عشق مردم به سئو برای شما بازگو کنیم . در ادامه همراه با سارین وب باشید .

عشق  وعلاقه مردم به سئو در سال 2017 تا چه حد بوده است ؟

۸۶۳ میلیون وب سایت در جهان وجود دارد که حداقل یک بار از واژه سئو استفاده کرده اند. شبکه های اجتماعی نیز از این مسابقه عقب نمانده اند . جدیدا سرویس اشتراک ویدیو گوگل یعنی یوتیوب اعلام کرده است ۱۶۴۰۰۰ ویدیو از کل محتوایی که تا کنون در این سرویس بارگذاری شده است مربوط به مبحث سئو و بهینه سازی وب هستند.


عاشق ترین مردم دنیا به سئو را بشناسید . آیا ایران هم سهمی در این وسط دارد ؟
مردم لس آنجلس به دلیل فعالیت و زمینه کاری خود شاید عاشق ترین مردم دنیا به سئو و بهینه سازی وب باشند؛ اما هندی‌ها نشان داده اند با گذشت زمان نه تنها از علاقه آن‌ها نسبت به سئو کم نمی‌شود بلکه روز به روز عاشق تر هم می‌شوند!
  هند ، پاکستان و فیلیپین در رتبه دوم و سوم و ایالات متحده آمریکا در رتبه چهارم از لحاظ علاقه مندی به سئو و بهینه سازی  قرار دارند . ایرانی ها نیز خودی از خود نشان داده اند و در کنار سئو توانسته اند با  طراحی سایت های جذاب به جهانیان نشان دهند که هنر نزد ایرانیان است و بس !

برای طراحی سایت شرکتی و سئو و بهینه سازی وب سایت با تیم سارین وب در تماس باشید .

دیدگاه ها

برای این نوشته تا کنون دیدگاهی ثبت نشده