در گوگل بی دردسر دیده شوید !

نویسنده :

ضحی بنام

۹۶/۰۳/۲۲

۱۱:۰۸

سئو که به عنوان مهندسی پیچیده اینترنت در قرن 21 از آن یاد میشود در واقع راهکار های بهینه سازی وبسایت برای موتور های جستجو خصوصا گوگل است  .
یادگیری راهکارهای سئو و بهینه سازی آن میتواند تاثیرات مثبتی در سایت و کسب وکار بگذارد که دانستن آن برای هر وبمستری از واجبات به حساب می آید .در ادامه همراه با سارین وب باشید .

راهکاری های موثر سئو و دیده شدن در گوگل :

با این دو گام می‌توانید یا به گوگل نزدیک تر شوید یا برای همیشه از او فاصله بگیرید :


اقدام با در نظر گرفتن منافع متقابل :
برای حضور در جمعیت‌های انسانی و پذیرفته شدن لازم است اقداماتی در جهت برآوردن کردن منافع جمع انجام دهیم. به زبان دیگر تک روی هیچ معنایی در یک رابطه متقابل ندارد ، سئو هم همین گونه است.
سئو کلاه سیاه که یکی از روش های سئو است اما برای گول زدن موتور های جستجو به کار میرود میتواند موتور جستجو را به صورت موقتی گول بزند اما با گذر زمان و بروز رسانی الگوریتم ها میتواند تاثیرات منفی دو چندانی را برروی سایت بگذارد .


تشخیص نیاز‌های گوگل :
گوگل به دنبال تعامل، دسترسی آسان و محتوا کارشناسی شده است که به خوبی قابلیت ایندکس شدن را داشته باشد. مسلما هر چیزی که گوگل می‌خواهد نیاز‌های کاربر را نیز پوشش می‌دهد. همدلی با گوگل و کاربر را با تمرکز بر نوع محتوا به دست آورید. درگیری زیاد با رنک و تولید محتوا کاملا کلیشه ای که فقط با کلمات کلیدی بخواهد کاربر جذب کند شما را به بیراهه می‌کشاند.

برای طراحی سایت و سئو وبهینه سازی با تیم سارین وب تماس بگیرید .

دیدگاه ها

برای این نوشته تا کنون دیدگاهی ثبت نشده