چه نباید هایی را در سئو باید رعایت کنیم ؟

نویسنده :

ضحی بنام

۹۶/۰۲/۰۷

۱۰:۲۹

در این مقاله قصد داریم تاشما را با نباید های سئو در  طراحی سایت اشنا کنیم . در ادامه همراه با سارین وب باشید .

معطلی ندارد !
هرچیزی که فکر میکنید باعث تداخل و گمراهی از اهداف وبسایتتان میشود را بدون هیچ تعارفی کنار بگذارید و سرمایه گذاری اصلی خود را برروی سئو و بهینه سازی وب سایت خود بگذارید  .


به هر کارشناس سئویی اعتماد نکنید :
هرکسی نمیتواند سئو انجام دهد و نباید به همه اعتماد کنید . شما باید برای سئو و بهینه سازی وبسایت خود آنرا به کارشناس مربوط خودش و یا شرکت های طراحی سایت و سئو و بهینه سازی بسپارید .


کلمات کلیدی را جدی بگیرید :
از کنار کلماتی که انتخاب می‌کنید راحت نگذرید. انتخاب این کلمات مثل انتخاب یک محصول از سوپر مارکت نیست؛ کلمات کلیدی سرنوشت شما را تعیین می‌کنند و مسلما انتخاب آن‌ها زمانبر است.


پیشرفت به صورت پله ای و کم کم اتفاق می افتد :
از سئو انتظارات زیادی داشته باشید. اگرچه سئو بازاری اشباع است و هر سایت بخشی از گوگل را با رتبه خود اشغال کرده است اما هیچ چیز در این عرصه ثابت نیست. شما می‌توانید در آینده در جایگاه وب سایت اول مشابه با خود قرار گیرید. اما انتظار پیشرفت یک روزه نداشته باشید. سئو حرفه ای در دراز مدت جواب می‌دهد. هر روز رنک سایت را چک نکنید و خیلی نگران نباشید.


محتوای کپی و اسپم را کنار بگذارید :

در تولید محتوا و استفاده از محتوای ناب دقت کنید . مهم است که محتوای وبسایت شما در یک بازه زمانی مشخص و خوبی بتواند در گوگل و موتور های جستجو دیده شود . اگر مطالب شما کپی باشد به سئو و بهینه سازی وبسایت شما لطمه جبران ناپذیری میزند .

برای طراحی سایت شرکتی و سئووبهینه سازی سایت با تیم سارین وب در ارتباط باشید .

               

دیدگاه ها

برای این نوشته تا کنون دیدگاهی ثبت نشده