نکات طلایی برای افزایش ترافیک بعد از طراحی سایت

نویسنده :

ضحی بنام

۹۶/۰۶/۲۲

۱۰:۲۴

مدیران وبسایت ها افزایش ترافیک و ورود کاربران به سایتشان را بسیار دوست دارند . به طوریکه حاضرند برای این عمل ، هزینه زیادی را متقبل بشوند . شما هم مدیر یک وبسایت هستید؟ این مقاله را ازدست ندهید !

به نظر شما چه نکاتی را برای افزایش ترافیک ، در نظر نگرفته اید ؟ هرچیزی را که در نظر دارید کنار بگذارید ! و اصل های زیر را در نظر بگیرید .

نفس طراحی سایت به شبکه های اجتماعی وابسته است : 

شبکه های اجتماعی به خاطر اجتماع کاربران ،  همیشه میدان خوبی برای جذب ترافیک است .  این راهکار یکی از بهترین روش ها برای بالا بردن بازدید و ترافیک طراحی سایت می باشد. شبکه ها و رسانه های اجتمای در زندگی روزمره مردم نفوذ کرده و مخاطبین بسیاری دارند که می توانید از طریق آنها دیده شوید. در شبکه های اجتماعی می توانید محتوای سایت خود را به اشتراک بگذارید و برای آن تبلیغ کنید و با این کار مخاطبین زیادی را به سمت سایت خود بکشانید.

 

 تبلیغات ، بازویی محکم در طراحی سایت

در هر کسب و کار و فعالیتی تبلیغات یکی از اولویت ها که نه، بلکه مهمترین اولویت می باشد که در گام اول به سراغ آن می روند. از میان شیوه های مختلف تبلیغات، تبلیغ در رسانه های اجتماعی اهمیت فراوانی دارد که کمک گرفتن از آنها منجر به افزایش بازدید سایت شما خواهد گردید.

 

در زمینه طراحی سایت و خاصه افزایش ترافیک موارد دیگر نیز وجود دارد که می توان از آنها کمک گرفت. سعی کنید اهداف طراحی سایت خود را مشخص کنید ، به دنبال چه چیزی می باشید. یا می خواهید بعد از بازدید تبادلی صورت بگیرد و یا صرفاً قصد دارید مخاطبانتان اضافه شوند.


این نکات نیز شاید دیده نشوند ولی اهمیت بسیار زیادی دارند و قبل از هر اقدامی باید بدانی که به دنبال چه هدفی هستید و از طراحی سایت و افزایش ترافیک چه می خواهید .

 

در صورتی که امید دارید که با افزایش کاربران سایت فروش شما افزایش یابد و بالا برود باید به کلمات کلیدی دقت کنید و آنها را مناسب با اهداف خود انتخاب کنید. مشخصاً رقابت کردن با غول های کسب و کار بر سر کلمات تجاری کاری بس سخت و دشوار می باشد ولی بازدهی بالایی نیز به دنبال خواهد داشت .

 

برای طراحی سایت ، سئووبهینه سازی سایت با تیم سارین وب در ارتباط باشید .

دیدگاه ها

برای این نوشته تا کنون دیدگاهی ثبت نشده