نکات ناب برای بازاریابی ناب از اینستاگرام

نویسنده :

ضحی بنام

۹۶/۰۸/۰۹

۰۹:۵۶

امروزه کمتر کسی ، با اینستاگرام و تاثیر آن برروی مردم آشنا نیست ! شاید برای شما جالب باشد که بازاریابی اینستاگرام میتواند چقدر موثر و مفید باشد . در این مقاله به بازایابی در اینستاگرام میپردازیم . 

ابزارهای رایگان اینستاگرام برای کسب و کار شما 

وقتی در اینستاگرام ثبت نام میکنید ، فرقی نمیکند که طراحی سایت شما چگونه باشد ، اما باید این نکته را در نظر بگیرید که هر کسب و کاری که دارید باید حضور در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام را بسیار جدی بگیرید . بعد از ثبت نام در اینستاگرام ، با تجاری کردن اکانت خود میتوانید اطلاعات و اینفو خوبی از بازدید صفحه خود دریافت کنید . 

  • Impressions: تعداد دفعاتی که پست شما مشاهده شده
  • Reach: تعداد دفعاتی که یک اکانت از پست شما دیدن کرده است
  • Website Clicks: تعداد اکانتهایی که روی لینک وبسایتتان کلیک کردند
  • Follower Activity: میانگین زمانی که فالوئرهای شما در یک روز معمولی در اینستاگرام هستند
  • Video Views: تعداد دفعاتی که فیلم­تون بیش از 3 ثانیه نمایش داده شده
  • Saves: تعداد اکانتهایی که پست­تونو سیو کردند

انتشار محتوای باکیفیت

همانطور که میدانید ، اینستاگرام تنها برای اشتراک گذاری عکس و فیلم استفاده میشود . پس باید بدانید که همانطور که طراحی سایت جذاب میتواند کاربر را به خود جلب کند ، استفاده از عکس و فیلم با کیفیت و متناسب با موضوع کسب و کار شما نیز میتوانید بسیار زیاد روی جذب فاور تاثیر بگذارد  .

در اینستاگرام چگونه دیده شویم ؟ 

تنها ساخت اینستاگرام ، کافی نیست و باید نکات دیگری را که در ادامه برایتان اورده ایم را نیز رعایت کنید : 

Explore اینستاگرام

این امکان یکی از جذاب ترین امکانات اینستاگرام است . شما با فالو ، لایک و کامنت گذاشتن در پست هایی که در این صفحه میبنید میتوانید به راحتی فالور و مشتری خود را جذب کنید . 

افراد را زیر پست ها تگ کنید 

پست های جذابی که در اینستاگرام میبنید ، سعی کنید دوستان خود و کساییکه میشناسید را تگ کنید . این ویژگی کمک میکند تا صفحه شما بیشتر در چشم باشد و افراد بیشتری شما را دنبال کنند . 

هشتگ ها را فراموش نکنید 

هشتگ های اینستاگرام ، یکی از راه های دسترسی به جامعه زیادی از مشتریان است . این جامعه اماری که بسته به پست های منتشر شده در همان هشتگ برمیگردد ، میتواند متفاوت باشد . 

 

 

نیاز به طراحی سایت دارید ؟ قبل از طراحی سایت با شماره تلفن های بالای سایت تماس بگیرید و درخواست مشاوره کنید . کارشناسان سارین وب شما را در این زمینه یاری خواهند کرد . 

طراحی سایت ، سئو و بهینه سازی سایت خود را با سارین وب تجربه کنید . 

دیدگاه ها

برای این نوشته تا کنون دیدگاهی ثبت نشده