نکته های کمیاب برای نفوذ میان کاربران شبکه های اجتماعی خود بعد از طراحی سایت

نویسنده :

ضحی بنام

۹۶/۱۲/۲۶

۱۱:۱۲

تا چقدر با نفوذ میان کاربران شبکه های اجتماعی تان آشنا هستید؟ قصد داریم تا بیان نکاتی طلایی به شما کمک کنیم تا کسب وکار خود را بعد از طراحی سایت بیش از پیش رونق بدهید. در ادامه همراه با طراحی سایت باشید.
رسانه های اجتماعی بزرگ ترین عامل پیشرفت در تجارت و فروش های طراحی سایت می باشد. این موضوع به این معنا است که شما نیاز به برنامه ریزی های خارق العاده ای دارید تا در میان رقیبان خود بدرخشید.
در هر صورت، اگر به جستجوی آخرین گرایشات روز دنیا می باشید و می خواهید از تکنیک های صحیحی برای رسیدن به آن ها استفاده کنید، ما در این مقاله طراحی سایت برخی از این گرایشات را به شما نشان خواهیم داد.
1) ویدیو های استریم نقش کلیدی دارند
جدا از ساخت محتواهای جذاب در رسانه های اجتماعی، برند ها و طراحی وب سایت ها باید از پخش ویدئوهای زنده به عنوان یک عامل برجسته برای ارتباط با مشتریان وب سایت و جذب مخاطبان بیشتر استفاده کند.شما نباید زیاد نگران باشید، زیرا PERISCOPE و MEERKAT اپلیکیشن هایی هستند که به شما اجازه می دهند تا این امر را به راحتی انجام دهید.
به یاد داشته باشید، مشتریان وب سایت همیشه به برند ها و طراحی وب سایت هایی اعتماد می کنند که به مخاطبان خود توجه دارند و هر کاری می کنند تا خواسته ها و نیازهای شان را تحقق ببخشند. و من اعتقاد دارم که پخش ویدئوهای زنده  واقعا شما را یک قدم به مخاطبان طراحی سایت و برندتان نزدیک خواهد کرد.
هم چنین، شما می توانید از این گزینه برای اشتراک گذاری موفقیت برند و طراحی سایت تان استفاده کنید و می توانید باعث رضایتمند کردن مشتریان وب سایت خود شوید.
 
2) یک برند و طراحی سایت ای که روی جذب مخاطبان تمرکز دارد، از رقیبان خود پیشی می گیرد
زمانی که بحث رسانه های اجتماعی می شود، پایداری در این شبکه های اجتماعی نقش کلیدی را ایفا می کند، مخصوصا زمانی که مردم 28 درصد از زمان آنلاین خود را در رسانه های اجتماعی بگذرانند.
در این رقابت های عظیم، اگر به درستی به مخاطین وب سایت خود گوش فرا ندهید و به آن ها توجه لازم را نکنید، نمی توانید به هدف نهایی خود برسید.بنابراین، باید با مخاطبین خود به طور مداوم در تعامل باشید و زمانی که ابزارهای خودکاری در این زمینه دارید، این امر نمی تواند کار سختی برای شما باشد.
آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا برندهای بزرگ مانند Coca- Cola و Starbucks در رسانه های اجتماعی موفق هستند؟

دلیل این امر بسیار ساده است. این برند ها همیشه در رسانه و شبکه های اجتماعی فعال هستند و توسط تکنیک های متنوعی مخاطبین خود را به طراحی وب سایت و یا برند خود جذب می نمایند. به علاوه، این برندها به طور موثری به مخاطبین خود در هر شرایطی پاسخگو هستند و این مورد یکی از دلایل مهم موفقیت آن ها می باشد.به طور مشابه، اگر انتظار دارید تا از رسانه های اجتماعی نتایج فوق العاده ای کسب کنید، باید روی جذب مخاطبین به برند و طراحی سایت خود بسیار تمرکز کنید.

3) آنالیز داده ها به طراحی سایت کمک ویژه میکند
تصمیم گیری بر اساس شرایط ایده آل در دنیای امروز دیگر معنایی ندارد. با پیشرفت در زمینه تکنولوژی، همه چیز تغییر کرده است.حالا، اگر می خواهید استراتژی ارتقای برند و طراحی سایت خود را از طریق شبکه های اجتماعی ارتقاء دهید، باید واقعیت ها و داده هایی را برای تصمیم گیری خود مهیا کنید.
اگر شما تا به حال این داده های مهم را برای خود مهیا نکرده اید، همین حالا هم زمان مناسبی است تا به فکر این موضوع باشید و سریع تر اقدام کنید. شما نباید خود به تنهایی در این زمینه کاری انجام دهید، زیرا ابزارهای آنالیز داده های زیادی وجود دارد. اما، من شخصا استفاده از Sproutsocial و Moz Analytic را بسیار متناسب می دانم. به این دلیل که گزینه ها و امکانات این دو ابزار در هیچ یکی از ابزارهای دیگر ارائه نمی شود.
از این رو، ارائه این داده ها و استفاده از آن ها بر تصمیم گیری تان در طراحی وب سایت و یا برند بسیار تاثیر می گذارد.
 
4) برند و طراحی سایت ها باید بیشتر روی محتوای بصری تمرکز کنند
محتوای متنی ساده برای جلب مشتریان و مخاطبین به طراحی سایت و یا برند کافی نمی باشند. شما باید موارد بصری تماشایی را نیز برای چشمگیر ساختن محتوای طراحی سایت تان به کار ببرید.
حقیقت این است که رسانه های اجتماعی هر لحظه با وجود پست های جدید و بی نهایت در حال بروزرسانی می باشد. به این دلیل استفاده از موارد بصری در محتوای طراحی سایت و یا برند می تواند بیشتر چشمان کاربران و مخاطبین را به خود جلب کند.در چنین شرایطی، شما باید روی ساخت محتواهایی تمرکز کنید که از نظر بصری بسیار جذاب باشند.اگر می خواهید که پست هایتان نمای بصری فوق العاده ای داشته باشد، باید علاوه بر کیفیت خوب به چشمگیر بودن پست های تان بسیار دقت داشته باشید.به این دلیل، من به شما پیشنهاد می کنم تا پروفایل شبکه اجتماعی Kate Spade New York و The Horse Footwear را آنالیز کنید. این برندها دقیقا می دانند که مخاطبین خود با چه محتواهای بصری راضی و خشنود می شوند.

5) مشتریان دایمی هم بر ارتقای طراحی سایت و یا برند تاثیرگذار هستند
تبدیل بازدیدکنندگان طراحی سایت و یا برند به مشتری خیلی کار عجیبی نیست، اما رضایت مند نگه داشتن مشتریان تان می تواند عامل موثری برای ارتقای تجارت و طراحی سایت تان باشد.
یک مشتری قبل از این که تصمیم خرید از طراحی سایت و یا از یک برند را بگیرد، تحقیقاتی انجام می دهد و زمانی که از این خرید راضی بودند، تجربه خود را با دیگران هم نیز به اشتراک می گذارند.
در چنین شرایطی، اگر رابطه خوبی با مشتریان خود داشته باشید، می توانند بسیار به پیشرفت طراحی سایت و یا برندتان کمک کنند.بنابراین، خیلی اهمیت دارد تا مشتریان جاری خود را راضی نگه دارید، از این رو آن ها جزو طرفداران اصلی برند و وب سایت تان خواهند شد.


6) انتشارات جدید = باز شدن راه جدید
در این عصر اطلاعات و تکنولوژی، خیلی واجب است تا برندها و طراحی سایت ها به مخاطبین خود مواردی را آموزش دهند. مقاله ها می توانند برای رسیدن به این هدف بسیار موثر باشند.صرفه نظر از Facebook، اگر می خواهید مخاطبان بیشتری در رسانه های اجتماعی دیگر جذب تجارت و طراحی سایت خود کنید، Linkedin نیز می تواند انتخاب خوبی در این زمینه باشد.به طور خلاصه، شما نباید هیچ فرصتی را برای جلب اعتماد مخاطبین مورد نظرتان از دست بدهید و تنها راه این امر می تواند این انتشارات و مقاله ها باشد که شما را با مخاطبین تان در تعامل و ارتباط نگاه می دارد.


7) توجه به کاربران گوشی همراه باید در الویت قرار بگیرد
اگر به کاربران وب سایت گوشی همراه توجه نکنید، مهم ترین عامل برای ساخت استراتژی بازاریابی برند و تجارت تان را از دست خواهید داد.این امر می تواند یکی از فعالیت های مهم شما در این زمینه باشد، زیرا اکثریت مردم امروزه از گوشی های موبایل خود برای بازدید طراحی سایت، خرید محصولات و سرویس ها و فعالیت در رسانه های اجتماعی استفاده می کنند.به این دلیل است که شما باید از اندازه تصاویر و عوامل طراحی سایتی به کار ببرید که در گوشی های همراه هوشمند و دیگر ابزارهای مشابه نیز اجرا شود. به علاوه، باید استراتژی برند تان را بر این اساس بسازید تا نتایج بهتری کسب کنید.

 نیاز به طراحی سایت دارید ؟ قبل از آن با شماره تلفن های بالای سایت تماس بگیرید و یا با مراجعه به صفحه تماس با ما شرکت درخواست مشاوره کنید . همچنین با رفتن به صفحه ثبت سفارش میتوانید سفارش خود را ثبت کرده تامشاورین سارین وب با شما تماس بگیرند . طراحی سایت ، سئو و بهینه سازی سایت خود را با سارن وب تجربه کد .

دیدگاه ها

برای این نوشته تا کنون دیدگاهی ثبت نشده