ویژگی های یک طراحی سایت ساده را بشناسید

نویسنده :

ضحی بنام

۹۶/۰۵/۱۸

۰۹:۲۱

شاید برای شما هم سوال باشد که در طراحی سایت یک وبسایت ساده چه المان هایی به کار رفته و یا چه فرآیندی طی شده است ؟ در ادامه به این پرسش ، پاسخ مناسبی ارائه میکنیم . همراه با سارین وب باشید .

قبل از این که شروع به طراحی سایت خود کنید، باید مقداری زمان صرف کنید تا بتوانید  سایت های خوب طراحی شده در موضوع مشابه با سایت خود را تحلیل کنید. اگر چند سایت خوب کردید، می توانید بین همه آن ها اصول طراحی مشترکی را ببینید.


سادگی را جدی بگیرید !

اگر قرن گذشته روی یک اصل تمرکز داشت، آن اصل این بود: کمتر بیشتر است. به عنوان مثال جمله های همینگوی که سعی می کرد در کوتاه ترین جمله بیشترین مطلب را ارائه کند، نقاشی های مینی مالیستی، و البته وب. طراح مد، رائول  یک مثال خوب از چگونگی اعمال اصلی سادگی روی صفحه  خانه را نشان داده است.استفاده از این اصل باعث می شود تا توجه بازدید کننده کاملا روی مدهای شرکت قرار بگیرد.

برای مثال طراحی سایت وب سایت اپل را در نظر بگیرید. در حالی که اپل دارای محصولات مختلفی است که در فروشگاه های مختلفی آن ها را به فروش می رساند، صفحه خانه آن همیشه دارای یک پیغام ساده و واضح است که تعیین می کند شرکت در یک زمان خاص چه کاری انجام می دهد.

یکی از بهترین مثال ها برای سادگی طراحی وب سایت گوگل است.گوگل با بهره گیری از UX مناسب سعی بر این دارد تا کاربران را در کمترین زمان به بهترین نتایج جستجو هدایت کند .

 

برای طراحی سایت ، سئو و بهینه سازی سایت با تیم سارین وب در ارتباط باشید .

دیدگاه ها

برای این نوشته تا کنون دیدگاهی ثبت نشده