چه عواملی موفقیت شما را در تولید محتوا تضمین میکند ؟

نویسنده :

ضحی بنام

۹۶/۰۹/۱۸

۱۲:۵۵

تولید محتوای یکتا و کپی نبودن آن یکی از عوامل موفقیت وبسایت شما بعد از یک طراحی سایت موفق است . موفقیتی که میتواند پلی قوی و محکم برای ارتباط موثر شما میان سایت و مشتری باشد . در ادامه همراه با سارین وب باشید . 


آیا تولید محتوا در طراحی سایت کاربر به دنبال می آورد ؟ 


خیلی از شرکت های سنتی معتقدند که برای جذب مشتری باید یا تخفیف و برنامه های تشویقی در نظر گرفت یا اینکه از تبلیغات مستقیم بهره برد. آنها معتقدند گرچه بازاریابی محتوا مفید است اما منجر به فروش و جلب مشتری نمی شود. “کسی نمی آید با خواندن یک مطلب چیزی بخرد!” این جمله تا چه حد درست است؟ آیا بازاریابی بر اساس محتوا منجر به ارتقای مشتریان و افزایش فروش می شود؟

روابط خوب در تولید محتوای خوب ایجاد میشود 

برخی شرکت ها -علی الخصوص شرکت های بزرگ در صنایعی که دیر تغییر می کنند- ارزش بازاریابی محتوا را زیر سوال می برند. وقتی من با مشتریانم کار می کنم اکثرا به من می گویند دیگر کسی اهل مطالعه و خواندن نیست. گرچه اغلب اوقات شرکت ها به مفهوم بازاریابی محتوا باور دارند اما نمی دانند چطور باید آن را به درستی اجرا کنند.

با ایجاد محتوایی که قابل اعتماد، مرتبط و جالب باشد می توانید به صورت مستقیم مخاطب خود را تحت تاثیر قرار دهید.

قابلیت اعتماد را بعد از طراحی سایت نشان میدهد 


هدف اصلی ایجاد محتوا باید این باشد که بین مخاطبتان ایجاد اعتماد کنید. اگر این کار را انجام دهید مشتریان پشت در شرکت شما صف خواهند کشید. من (این مطلب به قلم امی ازموند کوک؛ مدیرعامل شرکت Osmond Marketing نوشته شده است.) در ستونی درمورد سلامت و تندرستی برای Orange County Register می نوشتم. این روزنامه ۱۸۰۰۰ خواننده داشت و یکی از بزرگترین انجمن های بزرگسالان آمریکا بود. به عنوان نویسنده من در مورد سلامت محتوا تولید میکنم؛ با متخصصان در زمینه های مختلف صحبت می کنم و برای مخاطبانم محتوا تولید میکنم.


مرتبط بودن در تولید محتوا
محتوای شما ممکن است قابل اعتماد باشد اما تا زمانی که به پایگاه مشتریانی که شما دنبال آن هستید ارتباطی نداشته باشد برای شما هیچ منفعتی نخواهد داشت. علاقه مندان به غذا به این که رایان گاسلینگ در فیلم “دفترچه” خوب بازی کرده باشد اهمیتی نخواهند داد. مادران نوزادان اهمیتی به وبلاگ شما در مورد بهترین رستوران ها درشهر نخواهند داد- حتی اگر از این که در آشپزخانه هستند خیلی هم راضی نباشند!

نیاز به طراحی سایت دارید ؟ قبل از آن با شماره تلفن های بالای سایت تماس بگیرید و یا با مراجعه به صفحه تماس با ما شرکت درخواست مشاوره کنید . همچنین با رفتن به صفحه ثبت سفارش میتوانید سفارش خود را ثبت کرده تامشاورین سارین وب با شما تماس بگیرند . طراحی سایت ، سئو و بهینه سازی سایت خود را با سارین وب تجربه کنید .

دیدگاه ها

برای این نوشته تا کنون دیدگاهی ثبت نشده