چگونه بفهمیم محتوایی برای کاربر جذاب است ؟

نویسنده :

ضحی بنام

۹۶/۰۲/۰۷

۱۰:۳۴

محتوای جذاب و کاربردی در جذب مخاطب و درگیر کردن آن با سایت میتواند بازخورد های خوبی را برای کسب وکار ها به همراه داشته باشد . اما دانستن اینکه چه طور و چه چیزی را چه موقع برای کاربران نشر دهیم کمی کار نسبتا مشکلی به نظر میرسد . در ادامه همراه با سارین وب باشید تا استراتژی های جذب مخاطب را برای شما بیان کنیم .

 

چگونه محتوای جذاب برای وبسایت خود تهیه کنیم ؟

محتوای باکیفیت و بدون تکرار میتواند کاربران شما را جذب سایت کند . کاربران دنبال مطالب نو و جدید هستند به گونه ای که میخواهند در وبسایت ها ، به مطالب تکراری که قبلا با آن مواجه نشده اند ، مراجعه کرده و آن را مطالعه کنند . بهترین روش برای اینکار استخدام نویسنده مسلط به زبان انگلیسی و ترجمه مقالات بهترین روش است .

 

جامعه هدف خود را شناسایی کنید

استراتژی های مختلف و گوناگونی وجود دارد تا مخاطبان وب سایت ما به درک درستی از وب سایت ما بدست آورند که این موضوع یک کلید اساسی در ساخت محتوای مربوطه می باشد . جلب کردن مخاطبان به شبکه های اجتماعی و وب سایت تان دقیقا همان کاری است که می توانید مشتریان را در وب سایت نگاه دارید .

 

نتیجه چیست ؟

تولید محتوای به جای کپی برداری از وبسایت های مشابه فعالیت تان میتواند جنبه سایت شما را بالا ببرد و کمک های بیش از بیش به ارتقای سطح برند شما داشته باشد .  محتوایی که به صورت جذاب تهیه شود تاثیر بسزایی بر روی SEO وب سایت دارد که به همین دلیل این قسمت به عنوان یک قسمت ضروری محسوب می شود که نویسنده باید تمام تلاش خود را به کار گیرد تا بهترین نتیجه را برای وب سایت به ارمغان آورد .

برای طراحی سایت شرکتی و سئو و بهینه سازی وب سایت با تیم سارین وب همراه باشید .

دیدگاه ها

برای این نوشته تا کنون دیدگاهی ثبت نشده