hello google

چگونه ابر تکنولوژی ها به کمک طراحی سایت می آیند ؟

نویسنده :

ضحی بنام

۹۶/۰۲/۰۴

۱۳:۰۹

گوگل ، اپل و فیس بوک اعلام کردند که تمامی کارمندان خود را برای طراحی پرتالی برای اشتراک گذاری بهترین تکنولوژی های طراحی سایت در اختیار گرفته اند . این پرتال همانند ویکی پدیا عمل میکند و تمامی کاربران میتوانند از آن استفاده کنند . با سارین وب همراه باشید .


همراه با برخی از داوطلبان شرکت هایی نظیر Adobe, HP, Microsoft, Mozilla, Nokia و Opera، سیستم عامل وب سایت کنسرسیوم شبکه جهانی وب یا W3c  اجرا شد که یک گروه بین المللی است که روی استاندارد های طراحی وب سایت تمرکز دارد. این تیم توسط Doug Schepers که برنامه نویس W3c می باشد، سرپرستی می شود.


در مصاحبه ای از طریق ایمیل، با Schepers درباره روند کاری این سیستم پرسش هایی مطرح میشود که در ادامه آن ها را میخوانید :
 
مصاحبه کننده : چه توضیحاتی از این سیستم عامل وب سایت می توانید به ما ارائه دهید؟
 Sphepers: هدف این سیستم عامل ساخت یک منبعی است که حاوی اطلاعات مفید و بروز می باشد و می تواند منبع شگفت انگیزی برای برنامه نویسان و طراحان وب سایت باشد، حال چه این افراد دانشجو باشند یا حرفه ای فرقی ندارد. W3c بسیار برای این برنامه نویسان و طراحان وب سایت مفید است، زیرا این افراد نیاز دارند تا منبعی جامع از اطلاعات را برای یادگیری و ارجاعات خود در آینده در دسترس داشته باشند.
 
مصاحبه کننده : نظرات تان درباره شرکت های جانبی چیست؟ چگونه در این منبع مشارکت دارند؟
Schepers: هر کدام از این شرکت ها و اشخاصی که در آن عضو می باشند، موارد منحصر به فردی را در این پروژه وارد نمودند. برخی از آن ها پرسنل هایی را برای انجام وظایفی مشخص می کردند و برخی از آن ها سرویس هایی را مهیا می کردند، مانند هاست وب سایت Hp. در کل می توان گفت که اکثر آن ها حمایت های مالی داشتند.
از همه مهم تر، بیشتر این شرکت ها بخش قابل توجهی از محتوای این منبع را فراهم کردند، مانند MSDN مایکروسافت، کنسرسیوم استانداردهای وب اپرا، HTML5ROCKS از گوگل، منبع مرکزی HTML5 فیس بوک، دستورالعمل های گوشی همراه از نوکیا و گروه جامعی از ناشران در مایکروسافت. ما این اطلاعات را در وب سایت گرد هم آوردیم تا این سیستم عامل کار خود را شروع کرده و ما را به اهداف مان برساند.
 
مصاحبه کننده : چگونه تاجران می توانند از این منبع سود ببرند؟
 SCHEPERS: این سیستم عامل W3C مختص تجارت هایی می باشد که برای وارد شدن به دنیا تجارت موانعی سر راه شان ندارند و با بودجه کمی رو به رو هستند. بنابراین، تمام چیزی که برای ساخت وب سایت نیاز دارید این است که کامپیوتری مهیا کنید که به اینترنت متصل باشد و طرز فکر درستی از یک وب سایت استاندارد و جذاب در ذهن خود داشته باشید. این منبع برای سازندگان وب سایت بسیار مفید و کاربردی است، زیرا این منبع به آن ها اجازه می دهد تا مواردی را یاد گرفته و در تجارت خود عملی کنند و راحت تر و آسان تر از گذشته به ساخت و طراحی سایت بپردازند.
دیگر مزیت این سیستم عامل برای سازندگان وب سایت این است که بهره وری بیشتر و اجرای سریع پروسه طراحی، به معنای کاهش هزینه های تجارت می باشد. هم چنین این منبع، کیفیت بالا و پایداری را به پروژه طراحی سایت نهایی می بخشد، البته این موضوع به شرطی است که سازنده وب سایت از بهترین عملکردهای این منبع برای طراحی سایت خود به کار ببرد.
 
مصاحبه کننده: چگونه اسناد موجود در این سیستم عامل وب سایت می تواند با نسخه های بزرگتری از سایت مطابقت یابد؟
SCHEPERS: W3C نیازمند به گروهی از سازندگان وب سایت فعال، متخصص و تحصیل کرده می باشد، زیرا این منبع باعث می شود تا این افراد طراحی سایت بهتر و حرفه ای تری را بسازند. هم چنین این افراد باعث می شوند تا به صورت رایگان به اطلاعات و استاندارد های اصلی طراحی وب سایت پی ببریم و در سیستم عامل خود استفاده کنیم و از این رو یک منبع غنی با اطلاعات بروز داشته باشیم.

برای طراحی سایت حرفه ای با سارین وب تماس بگیرید .

دیدگاه ها

برای این نوشته تا کنون دیدگاهی ثبت نشده