چگونه از مخاطبین وبسایت خود بازخورد (فیدبک) دریافت کنید ؟

نویسنده :

ضحی بنام

۹۶/۰۱/۲۶

۱۰:۵۹

غالبا حرف زدن با گروه بزرگی از مردم به نظر ترسناک میرسد . شاید ازخود بپرسید چرا؟ دلیل آن بسیار واضح است : چون ممکن است بازخورد های متفاوتی از کاربران خود دریافت کنید . در این مقاله به شما یاد میدهیم چگونه از کاربران وبسایت خود بازخورد دریافت کنید . با سارین وب همراه باشید .
فرض کنید شما یک سخنران هستید و همایش های مختلفی را برگزار کرده باشید ، با ارتباط کلامی با شرکت کنندگان همایش های خود میتوانید بازخورد های آنها در مورد خود و نحوه ارائه را ببینید . اما فضای مجازی فرق میکند . نمی‌توانید به چهره افراد نگاه کنید. تکان‌های سر، خنده‌ها و ‏چرخش چشم‌ها معیار رضایت یا عدم رضایت مخاطب نیستند.
کاربران شما با مشاهده محتوای شما از قبیل متن ، عکس ، صدا ، ویدیو با شما و وبسایت شما ارتباط برقرار میکنند .  یکی از راه های ایجاد کانال ارتباطی با مشتری ، ایجاد نظرسنجی در مورد محتوای ارائه شده است . اکثر سیستم های مدیریت محتوا آماده و سیستم های اختصاصی این ماژول را دارند .
یکی دیگر از راه های تعامل و گرفتن بازخورد ، ساخت فرم تماس باما و یا ارائه ایمیل درون وب سایت است .
فرم های تماس با ما و ارائه ایمیل به کاربران حس خوب اعتماد را منتقل میکند . این حس میتواند کسب وکار و وبسایت شما را به راحتی تحت تاثیر انبوهی از کاربران قرار دهد .

سعی کنید در یک قسمت از وبسایت خود به تمامی سوالات متداول کاربران خود جواب دهید . این قسمت کمک میکند ، تا کاربران هیچگونه سوال و ابهامی در زمینه کسب وکار و وبسایت شما را نداشته باشند .

اگر مایلید تا بازخورد خود را به صورت حرفه ای مدیریت کنید و موفقیت خود را در طراحی سایت خود رقم بزنید ، روی تیم سارین وب حساب کنید  .

 

دیدگاه ها

برای این نوشته تا کنون دیدگاهی ثبت نشده