چگونه در شبکه های اجتماعی سروصدا ایجاد کنیم ؟

نویسنده :

ضحی بنام

۹۶/۰۶/۰۸

۱۱:۱۶

همه ما از وجود شبکه های اجتماعی و اهمیت آن در کسب وکار مطلع هستیم و میدانیم که نبود چنین شبکه هایی تاچه حد میتواند به ضرر کسب  وکار ها باشد ! در ادامه همراه با سارین وب باشید .


در این مقاله قصد داریم تا شما را با نحوه سروصدا ایجاد کردن یا همان گردوخاک ! اشنا کنیم . روشی که میتواند به راحتی شما را زبان به زبان بچرخاند و به برند شدن شما کمک کند . پس این مقاله را از دست ندهید  .
 
فکر میکنید چگونه میتوانید سروصدا ایجاد کنید ؟


درباره کار خود با کسی صحبت نکنید ! لطفا ! حتی درمورد روند طراحی سایت


بیشترین چالشی که کارفرمایان با آن مواجه می شوند، این است که آن ها راجع به تجارت خود، با هرکسی صحبت می کنند. دقیقا مثل بچه ای که به قنادی می رود و راجع به خواسته های خود و شیرینی مورد علاقه اش ، با همه حرف می زند. مشکل ما طراحان وب سایت این است که خیلی صحبت کرده و شنونده خوبی نیستیم. این امر باعث آشفتگی کار ما می شود.
شما طراحان وب سایت ، باید برای حل این آشفتگی، به دنبال جایگاه های ویژه ای باشید. شما باید در عرصه تجارت موفق بوده و جاهای خالی و مشکلات خود را حل کنید. شما باید دنبال تجارتی باشید که علیرغم شلوغی بازار، ساعت ها ، شما را شاد و راضی نگه می دارد. شما نباید راجع به تجارت بازاریابی خود، با 100 نفر حرف بزنید. همین که یک نفر از کار شما با خبر شوید ، کافی نیست. نیاز به جار زدن ندارید.
 
خدمات دادن به مشتریان وب سایت بعد از طراحی سایت


زمانی که تجارت جلو می رود، شما باید به مرحله فروش پا بگذارید. ما آنقدر باید تلاش کنیم تا در عرصه تجارت، خودی نشان دهیم و به چشم افراد بیاییم. شما طراحان وب سایت ، باید از همین روش برای شبکه های اجتماعی استفاده کنید. البته شما طراحان وب سایت می دانید که به اشتراک گذاشتن داده ها و اطلاعات نوآورانه بین افراد، آن ها بر مبنایی ثابت، کار ساده ای می باشد.


اما شما باید از افراد بترسید و همیشه به دنبال اطلاعات مفیدی باشید که به درد آن ها بخورد. اگر شما طراحان وب سایت ، خواسته ها و نیازهای مشتریان خود را در اولویت قرار دهید، پس آن ها را به سمت وب سایت خود، جذب کرده و طراح موفقی خواهید شد.

شما طراحان وب سایت باید به این نکته توجه داشته باشید که هر چقدر به مشتریان خود، احترام بگذارید، آن ها هم متعاقبا به وب سایت شما احترام گذاشته و ارزش بیشتری را به وب سایت شما قائل هستند.

خدمت دادن به مشتریان وب سایت، نه تنها باعث ارتقای وب سایت شما می شود ، بلکه به شما این حس را می دهد که به خود و طراحی سایت خود، افتخار کنید. هر چه بیشتر به خود و طراحی وب خود ، افتخار کنید ، بیشتر می توانید به مشتریان وب سایت خود، خدمات رسانی کرده و به موفقیت بیشتری برسید.
 
داستان سرایی


مردم و کاربران شبکه های اجتماعی عاشق داستان هستند ! داستان هایی که را بسرایید که داستان برند شما باشند .


شبکه های وب سایت خود را به صورت حلقه ای حفظ کنید


هر زمان که شما می بینید که وب سایت شما ، افت کرده ، مطمئن باشید که تعداد بازدید کنندگان در وب سایت شما ، کاهش یافته و آن ها به سمت وب سایت دیگری روی آوردند. شما باید با خود ارزیابی کنید که واقعا چه اتفاقی برای وب سایت شما افتاده است؟ حتما، اشتباهی رخ داده است. این اتفات برای هر تجارتی پیش می آید ، اما شما طراحان وب سایت باید به این نکته توجه داشته باشید که مرتکب این اشتباهات نشده و روند طراحی وب سایت خود را به صورت موفقی جلو ببرید.


زمانی که ما راجع به آخرین موفقیت های تجارت خود ، با مشتریان صحبت می کنیم ، باید از آنها صادقانه عذر خواهی کنیم که  ما به خاطر موفقیت، بیشتر بر روی تجارت تاکید داشتیم تا شما.
 
با موفقیت در طراحی سایت ، غوغا به پا کنید


اما ما طراحان وب سایت ، چگونه می توانیم از شر noise های شبکه های اجتماعی راحت شویم. شما باید ، با طراحی سایت خود ، غوغا بر پا کنید و مشتریان زیادی را به سمت تجارت خود بکشانید. مشتریان وب سایت، افرادی هستند که همیشه دنبال تکنولوژی می باشند. مثلا دنبال iPhone جدیدی که به بازار آمده و یا خرید Starbucks
زمانی که شما طراحان وب سایت ، قرار است که به مشتریان خود کمک کنید، باید بتوانید با آنها ، خیلی خوب ارتباط برقرار کنید تا در تجارت خود موفق شوید. برای جذب مشتریان، نیازی به سحر و جادو نیست.هرکاری باید روی اصول انجام شود و شما باید تا آنجایی که امکان دارد، در خدمت مشتریان وب سایت خود باشید. خوب ، حالا با توجه به نکات بالا، چگونه می توانید به مشتریان وب سایت خود کمک کنید؟ هر زمان که شما ، به پاسخ این سوال رسیدید، می توانید در دنیای طراحی وب سایت، سری در سرها بالا کنید.
 

برای طراحی سایت ، سئووبهینه سازی سایت با سارین وب در ارتباط باشید .

دیدگاه ها

برای این نوشته تا کنون دیدگاهی ثبت نشده