brand

توصیه هایی که برند ها برای ارتقا در شبکه های اجتماعی غالبا در نظر نمی گیرند

نویسنده :

ضحی بنام

۹۶/۰۲/۰۷

۱۲:۰۰

تجارت و کسب و کار هایی نیز هنوز وجود دارند که علیرغم وجود دنیای دیجیتال ، هنوز دیجیتالی نشده اند ؟!و کسب و کار هایی نیز وجود دارند که با وجود دیجیتالی شدن ، هنوز تکنیک های برند سازی و ارتقای برند خود را یاد نگرفته اند . در ادامه همراه با سارین وب باشید .

باوجود روش های مختلف در جذب مخاطب برای سایت ، هنوز بسیاری از برند ها نمیدانند که چه چیز هایی میتواند برند آنها را نزد کاربر ارتقا بدهد و به ارزش برندشان بیافزاید . 

استراتژی هایی وجود دارد که اصولا کسب وکار ها از کنار آنها به سادگی عبور میکنند ، درصوتریکه بسیار میتواند مفید و جامع برای پیشبرد اهداف کسب وکار باشد . در ادامه به استراتژی هایی خواهیم پرداخت که به ادامه روند برند سازی شما بسیار کمک میکند :

 محتواهای مورد استفاده در شبکه های اجتماعی خود را بلند انتخاب کنید :                 

در عصر دیجیتالی زندگی میکنیم که کاربر به تبلی معروف است ! کاربری که نهایتا روی هر پست 15 ثانیه بیشتر نمی ماند ! اما اشتباه نکنید !وجود پست های بلند اما جذاب و کاربردی میتواند تعداد فالو های شبکه های اجتماعی شما را افزایش دهد و به رشد آن ها بسیار کمک کند .کمی واضح تر بگوییم :

اشتراک گذاشتن قسمتی از مطلب و نه تنها عنوان آن ، میتواند کاربران را ترغیب به خواندن ادامه مطلب در وبسایت شما و در نتیجه جذب ترافیک کند .

 

 استراتژی هر شبکه اجتماعی را برای دیگری به کار نبرید !

پست هایی که در شبکه های اجتماعی به کار گرفته میشود ، شاید فرقی از لحاظ ارسال باهم نداشته باشند ، اما استراتژی های کاملا متفاوتی را دارند و میتواند اشتباه به کارگیری آنها به کسب و کار های آنلاین ضربه های بدی را وارد کند .

در حالی که روش خاصی برای ارتقای بازاریابی تجارت و طراحی وب سایت تان وجود ندارد که نتایج مفید و مطلوبی را برای تان تضمین کند ، شما نیاز دارید تا بدانید که مخاطبین مورد نظرتان بیشتر در کدام مکان ها حضور دارند - در عصر دیجیتالی ، این مورد به معنای حضور مخاطبین و مشتریان در تمام مکان ها است! چه شما به مخاطبین سایت خود از طریق خبرنامه های ایملیی دست پیدا کنید، یا از طریق وبلاگ، یا نمایشگاه تجاری و یا در شبکه های اجتماعی فرقی ندارد، در هر صورت همیشه باید به یاد داشته باشید که پیام شما باید رسانه و ابزاری که از آن استفاده می کنید را منعکس سازد.

 

از متن ها صرفه نظر کنید و لذت ببرید :

در حالی که مهم است تا بدانید که چه نوع محتوایی، متناسب چه نوع شبکه و یا سایت های اجتماعی است، خیلی ضروری است تا خارج از محدوده و شرایط خود نیز فکر کنید. تجارت های متعددی قصد دارند تا به طور مستقیم به سمت مخاطبین خود رفته و ایده های خود را همراه با تصاویر و موارد بصری برای آن ها نمایان کنند

 

محتوا مختص کاربران را به کار بگیرید :

خیلی از برند ها و طراحی سایت ها از اخرین تکنولوژی طراحی غافل هستند . شرکت های ایرانی از اپارات و کانال های اپارات برای ارتباط با کاربر و ارائه نمونه کار های خود استفاده میکنند . هیچ وقت محتوای اختصاصی برای کاربران را از یاد نبرید و به یاد داشته باشید که کاربران را میتوانید با محتوای ویدیویی و عکس به سمت خود بکشید .

برای طراحی سایت حرفه ای با تیم سارین وب در ارتباط باشید  .

 

دیدگاه ها

در ۹۶/۰۹/۲۴ ساعت ۱۱:۰۷ GoldenTabs گفته :

خوب بود و کاربردی . ...

در ۹۶/۱۰/۱۹ ساعت ۲۲:۲۸ سوسن گفته :

خیلی خوب توضیح دادید

در ۹۶/۱۰/۲۰ ساعت ۰۰:۰۰ ناهید گفته :

مقالات بسیار خوب ووزین دارین