5 راه درآمدزایی طراحان وبسایت به صورت فریلنسری

نویسنده :

ضحی بنام

۹۶/۰۱/۲۸

۲۲:۲۵

برند سازی شخصی برای طراحان وب ، شاید نیازمند زمان زیادی باشد اما میتوانید با 5 راهی که در ادامه برای شما بیان میکنیم به درآمدزایی مستقل و به اصطلاح فریلنسری برسید . با سارین وب همراه باشید  .

 

1. روی پروژه هایی که زیاد استقبال میشود ، تمرکز کنید

شغل طراحی وب با فراز و نشیب های فراوانی همراه است . از مباحث فنی و طراحی گرفته تا سفارش و تحویل پروژه به مشتری ! . سعی کنید بازار طراحی سایت را به خوبی رصد کنید و به دنبال مباحث و چیزهایی باشید که کاربران بیشتر نیاز دارند و بابت آنها وقت و هزینه میدهند .

 

2. شبکه ارتباطی میان مشتریان و شما

" شما باید پول خرج کنید تا درآمد کسب کنید "

ضرب المثلی که شاید به مراتب و بارها شنیده باشیم و واقعیتی است که باید قبول کنیم .

تبلیغات ، جزو بزرگترین رکن های اساسی هر کسب وکاری است و به قطع یقین طراحی وب و طراحی سایت نیز از این موضوع مستثنی نیست . برای کسب وکار و برند سازی خود تلاش کنید . از مهم ترین کارهایی که میتوانید در این راستا انجام دهید و اعتماد مشتری را برای آن جذب کنید ، داشتن وبسایتی برای نمایش نمونه کار های طراحی شده است .

مشتریانی که شما می خواهید داشته باشید ، نیازمند معرفی کسب وکار شما به آنها هستید و بزرگترین کاری که در حق اعتماد آنها به شما میتوانید انجام دهید ، داشتن نمونه کار های قوی در این زمینه است .

شک نکنید که گوی برنده در دستان شماست . . ..

شبکه های اجتماعی و گستره استفاده وسیع کاربران از آنها میتواند از مواردی باشد که شما باید بیشتر به آن توجه کنید و سعی کنید تا هیچ وقت فراموشش نکنید .

 

3.رقیب شرکت های طراحی سایت شوید

شرکت های رقیب خود را در نظر بگیرید . آنها چقدر برای جذب مشتری تلاش میکنند ؟ نرخ آنها برای معرفی برند خودشان و دریافت سفارش چقدر است ؟

بگذارید اینطور برای شما بگوییم :

اگر شرکت طراحی وب ، در ازای هر وبسایتی که طراحی میکند از مشتری  ، 3میلیون تومان دریافت میکند شما برای رقابت با آن میتوانید با نصف قیمت به مشتریان خود و مقایسه خود با شرکت موجود ، برای اعتماد و دریافت سفارش از مشتری استفاده کنید .

 

4.از طراحی های جانبی غافل نشوید

از طراحی هایی که مردم دوست دارند همیشه و همه جا آنرا ببننند استفاده کنید . طرح هایی که مردم مایل به حک شدن آن برروی گارد موبایل خود ، فنجان ، ماگ و امثالهم هستند .

در حالی که خیلی از ما طراحان وب سایت به طراحی ها در قالب دیجیتالی و روی کاغذ فکر می کنیم ، طراحی روی اشیاء هم می تواند جالب باشد. تنها مطمئن شوید که طراحی های منحصر به فردی را انجام می دهید و پروژه های مشتریان خود را بدون اجازه آن ها دوباره به فروش نمی رسانید.

 

5.طراحی سایت برای یک طراح وب تجارت محسوب میشود ! نه چیز دیگر ؟!!

اگر طراحی وب انجام میدهید و درقبال کار خود هزینه دریافت میکنید و درآمد دارید وقت آنست که به آن مثل یک تجارت پرسود نگاه کنید ! تجارتی که میتواند شما را از خاک بلند کند و رقیب دیگر شرکت ها و تیم های طراحی سایت باشد .

به این فکر کنید که همیشه پیشرفت کنید و یادگیری و آموزش را از یاد نبرید .

برای طراحی سایت حرفه ای و پرسود با تیم سارین وب تماس حاصل فرمائید .

دیدگاه ها

برای این نوشته تا کنون دیدگاهی ثبت نشده