5 نکته ناب برای طراحان برتر وب

نویسنده :

ضحی بنام

۹۶/۰۱/۲۶

۱۹:۴۹

طراحی وب  یک روند جذاب برای طراحان و توسعه دهندگان وب می باشد  وقتی که صحبت از طراحی وب به میان می آید با مسائل گوناگونی روبه رو می شویم . در ادامه همراه با سارین وب باشید .

 

واکنشگرایی برگ برنده

به زبان ساده ریسپانسیو بودن یک وب سایت یعنی انعطاف پذیری وب سایت در صفحه نمایش های مختلف

 

تحقیق های قبل شروع به کار طراحان وب

هر پروژه طراحی وب قبل از شروع به پروسه طراحی نیازمند به تحقیقات درست و جامع دارد که راه های مختلفی پیش روی افراد می باشد این تحقیقات از متد خاصی پیروی نمی کند و می تواند پیرامون موارد همچون پرسش و پاسخ از کاربران . تست A/B ,  آنالیز و اندازه گیری های مختلف و ... باشد .

 

مهارت ارتباط برقرار کردن طراح با رابط کاربری سایت

یک طراح وب موفق باید توانایی این را داشته باشد که سایت را به گونه طراحی کند که کاربر با وب سایت ارتباط برقرار کند . به گونه ای که وقتی کاربری وارد وب سایت مورد نظر خود می شود با صحنه ای روبه رو شود که جذب طراحی آن صفحه شود و بتواند نیاز های خود را درآنجا برطرف سازد .

 

طراح وب هنرمند است یا حل کننده مشکلات

در جواب این سئوال باید گفت وب سایت هایی که ایجاد و طراحی می شوند نشان دهنده استعداد طراح وب است که می تواند نشان دهد که تا چه حد ذهن آن طراح خلاق می باشد اما برخی از کسب و کار ها فکر میکنند که وجود یک وب سایت برای آن های ضروری نمی باشد ما در اینجا به شما ثابت میکنیم که وجود وب سایت برای شما و توسعه کسب و کارتان تا چقدر می تواند مهم باشد . وب سایت ها یک راه برای حل مشکلات کسب و کارها مثل افزایش فروش . معرفی خدمات یا جذب مشتری جدید می باشند .

 

روند طراحی

در مطالعات انجام شده از نمونه کارهای طراحان وب و روند طراحی آن ها به این نتیجه رسیده ایم که بهترین طراحی ها پروژه های بودند که همراه با جذابیت و خلاقیت متفاوت در هر پروژه بوده است . یک طراح وب موفق تجربیات خود را در مورد روند طراحی وب در اختیار دیگران قرار میدهد و مشکلات طراحی خود را رفع می کند

درعین حال تجربه های خود را به دیگران منتقل می کند پس می توان اینگونه نتیجه گرفت که طراح وب یک حل کننده مشکلات است .

زیرا حل مشکلات باعث می شود تا به آن مشکل تسلط داشته و هر زمان که آن مشکل برای شما پیش آمد آن را حل کنید و مهارت های مختلفی را در پروژه های بعدی بدست آورید .

برای طراحی سایت با تیم سارین وب تماس بگیرید .

دیدگاه ها

در ۹۶/۰۹/۲۴ ساعت ۲۲:۰۴ سوسن گلمحمدی گفته :

واییی عالی بود . ممنونم ازت سارین وب